عرضه فروش , تحلیل و نقد و بررسی انواع شوری سنج به همراه مشخصات فنی و لیست قیمت در کاملترین فروشگاه اندازه گیری ابزار دقیق : بهروز
 دستگاه شوری سنج به منظور تعیین میزان غلظت نمک موجود در آب شور ساخته شده است و مقدار چگالی نسبی و شوری آب را می تواند نشان دهد.
می توان از شوری سنج ها در کنترل و نگهداری محلول ها، چگونگی رقیق سازی آن ها و همچنین در صنعت غذاسازی و فرآیند منجمد کردن سبزیجات، میوه ها و غذاهای دریایی استفاده کرد. شورسنج ها در مطالعات آب شور و اقیانوس شناسی در جهت تعیین کیفیت خاک مورد استفاده قرار می گیرد. درصورت نیاز به انطباق دمای محیطی با دستگاه می توان از مدل های ATC که قابلیت انطباق دما را به طور خودکار دارا می باشد استفاده کرد.
یکی از مواردی که برای داشتن یک آکواریم آب شور حرفه ای بسیار مهم است داشتن یک شوری سنج خوب و دقیق می باشد
دستگاه شوری سنج به منظور تعیین میزان غلظت نمک موجود درآب شور طراحی شده است و مقدار چگالی نسبی و شوری آب را نشان می دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
شوری و دما سنج اکستک مدل EXTECH EC170

شوری و دما سنج اکستک مدل EXTECH EC170

قیمت : ۳,۵۰۰,۰۰۰   تومان 3,700,000 تومان
 
  021-33940961-2 
 
شوری سنج دیجیتال مارمونیکس MNC-700

شوری سنج دیجیتال مارمونیکس MNC-700

تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 
شوری سنج ای زد مدل AZ 8371

شوری سنج ای زد مدل AZ 8371

تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.نمایندگی رسمی یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی