دیتالاگر فشار

دیتالاگر چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت دیتالاگر تجهیزی الکترونیکی است که داده‌هایی را که به وسیلهٔ حسگرهای تعبیه شده در دستگاه یا حسگر خارجی که برای دیتالاگر تأمین می‌شود، ذخیره می‌کند. اکثر دیتالاگرها بر پایه یک پردازنده دیجیتال طراحی و ساخته می‌شوند. دیتالاگر غالبا کوچک و قابل حمل بوده و به وسیله باتری تغذیه می‌شود. همچنین به یک ریزپردازنده مجهز بوده و دارای حافظه داخلی برای ذخیره‌ سازی داده و تعدادی حسگر می‌باشد. اغلب دیتالاگرها قابلیت اتصال به رایانه دارند و کاربر می‌تواند با استفاده از نرم‌افزار آن‌ها را فعال کرده و داده‌های کنترل شده را مشاهده و بررسی کند. برخی دیگر نیز دارای رابط محلی مانند صفحه کلید و صفحه نمایش بوده و قابلیت استفاده به صورت دستگاه مستقل را دارند. شرکت بهروز عرضه کننده انواع دیتالاگر ها برای اندازه گیری و ثبت اطلاعات کمیت های مختلف مانند دما ، رطوبت ، فشار و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله مشخصات فنی دیتالاگر ها ، مقایسه دیتالاگر ها و قیمت دیتالاگر ها با ما تماس بگیرید.
دیتالاگر فشار نیز همانطور که در متن فوق توضیح داده شد دستگاهی است که مقدار فشار را به وسیله حسگر های فشار که در درون آن تعبیه شده اندازه گیری کرده و سپس با استفاده از پردازنده خود خروجی حسگر ها را که یک سیگنال الکتریکی می باشد، به داده های دیجیتال قابل ذخیره سازی تبدیل می کند و در نهایت داده های حاصل از اندازه گیری را در یک حافظه ثبت می کند. این حافظه در انواع مختلف دیتالاگر فشار می تواند داخلی باشد و یا از حافظه جانبی مانند کارت حافظه برای ذخیره اطلاعات استفاده شود. شمار بیشتری از انواع دیتالاگر فشار نیز قابلیت اتصال به رایانه و گوشی هوشمند داشته و می توانند از طریق رابط USB یا رابط بلوتوث داده ها را منتقل نمایند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی