تستر کیفیت روغن

تستر کیفیت روغن به عنوان یکی از شاخص ترین دستگاه های تعیین کننده سلامتی در زندگی بشری بوده که توجه کمی به آن شده است. استانداردها به عنوان مهم ترین مدارک فنی و علمی مورد پذیرش تجارت جهانی که پایه ریزی آن در بخش مواد غذایی بر مبنای کیفیت، ماهیت، ایمنی و سلامت مصرف کننده صورت می پذیرد، به سطوح بین المللی، منطقه ای، ملی و شرکتی تقسیم می شوند. دراین راستا با توجه به اهمیت روغن ها و چربی های خوراکی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های مواد غذایی از نظر تامین انرژی، خصوصیات تغذیه ای و همچنین عملگرایی و کارایی آنها در خانوار و صنعت، بررسی ویژگی های آن با شاخص های استاندارد دارای اهمیت ویژه ای می باشد. در این راستا، الگوی ارزیابی به چهار بخش معیارهای کیفی، شاخص های فیزیک و شیمیایی، ویژگی های ماهیتی و ترکیبی و نهایتا معیارهای ایمنی که در برگیرنده آلاینده های مرتبط هستند تقسیم می شود که دستگاه  تستر کیفیت روغن آشپزی مدل testo 270 یکی از تجهیزاتی است که شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز برای ارزیابی شاخص ها و پارامترهای موجود در استانداردهای روغن ها و چربی های خوراکی در اختیار مشتریان خود قرار داده تا به این مهم بپردازد.
همچنین متخصصان و کارشناسان تغذیه و سلامت، بر این باورند که خوردن روغن ها باعث بروز بیماری هایی از قبیل بیماری های صلبی، قلب و عروقی  می شود. به همین علت مصرف بیش از اندازه ی آن را توصیه نمی کنند. و برای اطمینان از سالم و با کیفیت بودن آن ها باید با دستگاه های اندازه گیری مخصوص روغن آشپزی مورد بررسی قرار گیرند. 
عرضه فروش , تحلیل و نقد و بررسی انواع تستر کیفیت روغن آشپزی به همراه مشخصات فنی و لیست قیمت در کامل ترین فروشگاه تجهیزات اندازه گیری ابزار دقیق : بهروز

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی