اسیلوسکوپ دستی و پرتابل 

در اینجا به مقایسه تخصصی در مورد مزایا و معایب اسیلوسکوپ دستی و پرتابل یا قابل حمل خواهیم پرداخت. تکنولوژی جدید و نسل جدید اسیلوسکوپ دیجیتال با نام اسیلوسکوپ دستی و یا پرتابل در سال های اخیر تولید و مورد استفاده بسیاری از مهندسین برق و الکترونیک قرار گرفته است و استقبال فراوانی از آن شده است راحتی در حمل و آسانی در نگهداری این دستگاه بازار فروش خوب و قیمت رقابتی این محصول را در صدر جدول فروش اسیلوسکوپ ها قرار داده است. اسیلوسکوپ دارای مزایای متعددی است که به اختصار بعضی از این موارد را در اختیارتان می گذاریم.

اسیلوسکوپ چیست؟

نوسان‌نگار یا اسیلوسکوپ دستگاهی الکترونیکی برای مشاهده شکل موج سیگنال‌ها است.در ااسیلوسکوپ، دامنه سیگنال در نموداری دوبُعدی نمایش داده‌ می‌شود که محور افقی، زمان و محور عمودی، مقدار ولتاژ است. از اسیلوسکوپ برای نمایش دقیق شکل موج استفاده می‌شود. علاوه بر دامنه، اندازه‌گیری دیگر پارامترهای سیگنال مانند عرض پالس، دوره تناوب و فاصله زمانی دو رویداد در سیگنال (مانند وقوع دو پیک) نیز بر روی نمایش‌گر اسیلوسکوپ ممکن است.
در گذشته‌، عموماً دستگاه‌های اندازه‌گیری بر اساس اِعمال نیروی مکانیکی یا حرارتی که موجب انحراف عقربه دستگاه می‌شدند کار می‌کردند. اما با توجه به اینرسی و اصطکاک، معمولاً این ابزارها نمی‌توانستند تغییرات سریع ولتاژ را نمایش دهند. با اختراع لامپ اشعه کاتدی و با توجه به وزن بسیار ناچیز پرتو کاتدی (اشعه الکترونی) درون این لامپ‌ها، امکان نشان دادن یک متغیر ولتاژی بر حسب زمان فراهم شد و اسیلوسکوپ اولین وسیله‌ای بود که از این امکان بهره‌مند شد. 

مزایا اسیلوسکوپ پرتابل 

اسیلوسکوپ پرتابل در مقایسه با مدل های رومیزی دارای وزن کمتر، حمل آسان و تغذیه برق و باطری جهت استفاده در محیط آزمایشگاه، خطوط تولید و یا محیط صنعتی می باشد. همچنین اسیلوسکوپ های دستی مجهز به مولتی متر و دارای قابلیت انتقال دیتا(داده) به کامپیوترمی باشند. محل استفاده اسیلوسکوپ ها بسیار مهم می باشد جهت استفاده در آزمایشگاه و یا محیط ثابت انتخاب اسیلوسکوپ رومیزی در مقایسه با پرتابل گزینه بهتری می باشد اما جهت استفاده در محیط بیرون و غیر ثابت انتخاب اسیلوسکوپ دستی به دلیل برخورداری از باطری داخلی و در نتیجه عدم نیاز به برق شهری و همچنین وزن سبک هنگام حمل ونقل بهترین انتخاب می باشد. یکی از اسیلوسکوپ های پرتابل محبوب در دنیای صنعت را می توان از برند یونیتی Uni-T با کد محصول UTD1050DL دانست.
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز انواع اسیلوسکوپ دستی و پرتابل را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز btmco.ir توانسته با سال ها سابقه و تلاش در زمینه تامین دستگاه های اسیلوسکوپ دستی و پرتابل در صدر لیست شرکت های تامین کننده اسیلوسکوپ دستی و پرتابل قرار بگیرد. و انواع اسیلوسکوپ دستی و پرتابل ها را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
اسکوپ پرتابل یونیتی UNI-T UT81C

اسکوپ پرتابل یونیتی UNI-T UT81C

قیمت : ۲۰,۹۵۰,۰۰۰   تومان 22,000,000 تومان
021-33940961-2 
اسیلوسکوپ یونیتی UNIT UTD1025CL

اسیلوسکوپ یونیتی UNIT UTD1025CL

تماس بگیرید
021-33940961-2 
اسکوپ پرتابل مدل SIGLENT SHS810

اسکوپ پرتابل مدل SIGLENT SHS810

تماس بگیرید
021-33940961-2 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی