اسیلوسکوپ تبلتی

اسیلوسکوپ تبلتی جدیدترین نسل اسیلوسکوپ هستند که با داشتن صفحه بزرگ نمایش و قابلیت صفحه نمایش تاچ، راحتی منحصر به فردی را به کاربران اینگونه اسیلوسکوپ ها می دهند. برای مثال می توان به اسیلوسکوپ های تبلیتی میسیگ Micsig مدل های TO152/TO154 اشاره نمود. اسیلوسکوپ تبلتی مانند بقیه اسیلوسکوپ ها در فرکانس های مختلفی تولید شده است تا کاربران به راحتی بتوانند به نسبت میزان هزینه برآوردی خرید خود را انجام دهند نمایشگر نسبتا بزرگ تمام لمسی TFT، خواندن و دسترسی به داده ها را راحت نموده و به کاربر اجازه می دهد سیگنال های مختلف، FFT و سایر توابع را به صورت همزمان مشاهده نماید. سیستم نمایش هوشمند این اسیلوسکوپ همیشه بزرگترین سطح آن را به نمایش سیگنال ها اختصاص می دهد. 
از این اسیلوسکوپ تبلتی به صورت گسترده در زمینه های مختلف صنعتی، مخابراتی، فناوری نیمه رساناها، هوافضا، ابزار دقیق، مراکز تحقیق و توسعه، آموزش، آزمایشگاه های الکترونیک و … استفاده نمود. فروش بروز ترین اسیلوسکوپ تبلتی با نازلترین قیمت در ایران به عهده تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز بوده و این مجموعه با وجود کارشناسان مجرب در حیطه تجهیزات اندازه گیری بر آن بوده تا اطلاعات دقیق و نوین در اختیار شما مهندسان و دست اندرکاران قرار گیرد.
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز انواع اسیلوسکوپ تبلتی را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز btmco.ir توانسته با سال ها سابقه و تلاش در زمینه تامین دستگاه های اسیلوسکوپ تبلتی در صدر لیست شرکت های تامین کننده اسیلوسکوپ تبلتی قرار بگیرد. و انواع اسیلوسکوپ تبلتی را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد. 
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی