وات متر

وات متر در مدار چگونه استفاده میشود؟ طرز کار وات متر چگونه است؟ طریقه نصب وات متر در مدار چگونه است ؟ قیمت وات متر دیجیتال چند است؟ وات متر پریزی چیست؟ خرید وات متر از کدام فروشگاه؟ وات متر دیجیتال چیست؟ قیمت وات متر دیجیتال چقدر است؟ وات متر قیمت مناسب از کجا تهیه کنم؟

وات متر چیست؟

وات متر دستگاهی برای سنجش توان است که می تواند توان های مختلف را اندازه گیری کرده و نمایش دهد. این دستگاه میزان وات مصرفی یک مصرف کننده مانند موتور یا هر چیزی دیگری که انرژی الکتریکی مصرف می کند را اندازه گیری می کند. از انواع برندهای مختلف وات متر می توان به برند بنتک BENTECH که شرکت تجهیزات اندازه گیری بهروز نماینده فروش آن در ایران است اشاره کرد.

انواع وات متر 

  • وات متر آنالوگ 
  • وات متر دیجیتال

وات متر آنالوگ

 وات متر های آنالوگ از لحاظ تکنولوژی ساخت قدیمی بوده و از دو سیم پیچ ساخته شده است که یک سیم پیچ آن ثابت است (سیم پیچ جریان). این سیم پیچ با تعداد دور کم و با قطر زیاد در مدار وجود دارد. سیم پیچ دیگر سیم پیچ متحرک بوده که به سیم پیچ ولتاژ نیز معروف است. سیم پیچ ولتاژ هم با تعداد دور زیاد و قطر کم در مدار موجود است. سیم پیچ جریان به صورت سری و کویل ولتاژ به صورت موازی در مدار بسته می شود.

وات متر دیجیتال

وات مترهای دیجیتال در ابعاد و توان های مختلف تولید می شوند. و در شبکه های تک فاز و سه فاز استفاده می شوند. وات متر های جدید تولید شده از نوع دیجیتالی هستند که در هر لحظه از زمان پارامتر های ولتاژ و جریان را نمونه برداری می کنند و با ضرب این دو مشخصه توان را نشان می دهند.

توضیحات بیشتر 

برای اندازه گیری توان مصرف کننده ها با توان زیاد از ترانس CT جریان و برای اندازه گیری ولتاژ بالا از ترانس PT همراه وات متر استفاده می کنیم. واحد توان در استاندارد های بین المللی وات است از این واحد برای توان های بالا کیلو وات و مگاوات و برای توان های کوچک از واحدهایی مانند میلی و میکرو وات استفاده می شود.

برند های معروف در زمینه وات متر 

فروشگاه اینترنتی بهروز ارائه دهنده انواع وات متر با برند های مختلف از جمله؛ وات متر سم، وات متر لوترون، وات متر اکستک، وات متر تس، وات متر یونیتی، وات متر بنتک و وات متر پروا و... با مناسب ترین قیمت بازار میباشد. بهترین و باکیفیت ترین انواع وات متر ها را می توانید از شرکت بین المللی بهروز به عنوان شرکت پیشرو در تهیه و تامین تجهیزات اندازه گیری در ایران خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت وات متر و خرید وات متر با کارشناسان ما در شرکت بهروز تماس حاصل فرمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی