دستگاه تزریق جریان

دستگاه تزریق جریان تک فاز و سه فاز برای انجام تست های اولیه تکفاز و سه فاز مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال برای تست رله های بیمتال می توان از آنها استفاده نمود. برای اجرای تست های پیوستگی مدارات و بررسی صحت نسبت تبدیل و پلاریته CT در مراحل راه اندازی از دستگاه تست پرایمری استفاده می شود. همچنین از این دستگاه می توان برای تست رله های حفاظتی از طریق تزریق جریان به اولیه CT ها استفاده کرد. این دستگاه ها معمولا می توانند تا رنج های جریان بالا به طور مثال 9000 آمپر تکفاز یا سه فاز ساخته شوند.
به عنوان یک نمونه کامل و حرفه ای از دستگاه تزریق جریان می توان به دستگاه تزریق جریان برند میگر مدل MEGGER CSU600AT اشاره کرد که ساخت کشور آمریکا بوده و قابلیت تزریق جریان تا 600 آمپر را دارد. همچنین این دستگاه قابل استفاده در پست های فشار قوی و مجهز به تایمر است. شما می توانید برای خرید دستگاه تزریق جریان برند میگر مدل MEGGER CSU600AT و دریافت مشاوره در مورد انواع دستگاه تزریق جریان با کارشناسان ما در شرکت بهروز تماس حاصل فرمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
تزریق جریان برند مِگر مدل  MEGGER CSU600AT

تزریق جریان برند مِگر مدل MEGGER CSU600AT

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
 تزریق جریان برند مِگر مدل MEGGER CSU600A

تزریق جریان برند مِگر مدل MEGGER CSU600A

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
سیستم تست تزریق جریان اولیه میگر مدل INGVAR

سیستم تست تزریق جریان اولیه میگر مدل INGVAR

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
دستگاه تست تزریق جریان اولیه Megger ODEN AT

دستگاه تست تزریق جریان اولیه Megger ODEN AT

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی