رطوبت سنج کاغذ چیست؟ 

اندازه گیری رطوبت کاغذ از چندین نظر حائز اهمیت می باشد. رطوبت در حین تولید و کاهش انرژی، رطوبت مورد توافق بین خریدار و فروشنده که معمولا این عدد بین 8 تا 10% می باشد. که اگر بیش از این عدد باشد، خریدار  کاغذ، در حقیت پول بیشتری بابت آب موجود در کاغذ پرداخت نموده است. 
به همین جهت در سال های اخیر از رطوبت سنج کاغذ بسیار استقبال شده است زیرا که می توان به راحتی رطوبت موجود در کاغذ را مورد اندازه گیری قرار داد. و از هدر رفت سرمایه به دلیل وجود رطوبت بالا در کاغذ جلوگیری نمود. 
کنترل رطوبت در کاغذ به دلیل اینکه رطوبت بیش از حد ممکن است دستگاه چرخشی و گرم شدن رولهای کاغذ را مسدود کند نیز، از اهمیت ویژه ای در طی روند تولید آن برخوردار است؛ همانطور که اشاره کردیم، بهترین راه برای اندازه گیری میزان رطوبت کاغذ، استفاده از دستگاه رطوبت سنج میباشد. که در این مبحث به آن خواهیم پرداخت. 
در حالت کلی رطوبت سنج ها به دو دسته تماسی و غیر تماسی تقسیم بندی می شوند که انتخاب آن ها به نوع کاربرد بستگی دارد. روش قدیمی اندازه گیری میزان رطوبت آون و ترازو بوده است که بسیار زمان بر بوده، خوشبختانه هم اکنون دستگاههای جدید با طراحی سنسورهای ویژه اندازه گیری در این زمان را بسیار ساده و در کوتاهترین زمان ممکن مهیا کرده است.
به عنوان مثال می توان به دستگاه، رطوبت سنج کاغذ بستون مدل BESTONE MD919، رطوبت سنج کاغذ بستون مدل BESTONE MD916، رطوبت سنج چوب و کاغذ BENETECH GM620 و رطوبت سنج کاغذ تی ام آی مدل TMI 53-36 اشاره نمود. که یکی از برترین ها در نوع خود می باشد. 
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز انواع رطوبت سنج کاغد را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز توانسته با سال ها سابقه و تلاش در زمینه تامین دستگاه های رطوبت سنج کاغذ در صدر لیست شرکت های تامین کننده رطوبت سنج کاغذ قرار بگیرد. 
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی