تستر باتری

تستر باتری چیست؟ خرید تستر باتری؟ قیمت تستر باتری؟ نحوه کار تستر باتری؟ انواع تستر باطری ؟ باتری چیست؟ این ها همه سوال هایی است که در این متن به آن می پردازیم.

باتری چیست؟

باتری می تواند انرژی مورد نیاز جهت استفاده دستگاه ذخیره کند تا امکان اتصال بدون برق از دستگاه فراهم باشد. باطری یک قطعه شیمیایی می باشد که می تواند انرژی شیمیایی را به الکتریکی تبدیل می کند. مشخصه اصلی باتری ها ظرفیت و همچنین ولتاژ آن می باشد.  
ظرفیت باتری برحسب آمپر ساعت (Ah) است که بیان کننده زمانی است که باتری می توانم گجت متصل به خود را تغذیه کند. برای مثال می توان گفت باتری 10Ah یعنی اگر ما یک گجت یا مدار 5 آمپر به آن متصل کنیم، باتری تا 2 ساعت می تواند مدار را تغذیه کند. لازم به ذکر است روی تمام باتری ها ولتاژ آن درج شده است ( مثلا 9V یا 1.5V) اما باید توجه داشت ظرفیت یا آمپر ساعت ممکن است درج نشده باشد.برای بررسی صحت عملکرد باطری ها از دستگاهی به نام تستر باتری ( تستر باطری ) استفاده می شود. تستر باتری ( تستر باطری ) توسط فروشگاه اینترنتی بهروز عرضه می شود.

نحوه کار تستر باتری

تستر های باتری براساس تخلیه الکترکی باتری (دشارژ باتری) با جریانی حدود سه برابر ظرفیت اسمی آن کار می کنند. اگر ولتاژ نهایی دشارژ در مدت زمان مربوطه از حد مشخصی پایین تر نرود نشان از سلامت باتری دارد. برخی از تسترها قادر به اندازه گیری مقاومت داخلی باتری نیز می باشند. 

انواع تستر باطری 

  • تستر باتری آنالوگ
  • تستر باتری دیجیتال
  • تستر باتری رومیزی (حرفه ای)
از برند های معروف در زمینه تستر های باطری می توان به تستر باتری مارمونیکس، تستر باتری یونیتی و تستر باتری هیوکی اشاره کرد. برای خرید تستر باتری خودرو، انتخاب بهترین تستر باتری خودرو و همچنین اطلاع از قیمت تستر باتری خودرو با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی