کوه نوردی و کمپینگ

تجهیزات کوه نوردی و کمپینگ با توجه به کاربرد در انواع مختلف دارای تنوع بسیار می باشد. تجهیزات مبتدی کوه نوردی و کمپینگ مناسب برای ورزش های سبک و سفرهای خانوادگی می باشد که عموما دارای قیمت مناسب و کیفیت متوسط می باشد.
لیست کامل لوازم کمپینگ با توجه به نوع سفر شامل دستنبد چاقو دار ، آفتابه مسافرتی ، منقل سفری ، پشه بند ، ست لوازم کمپینگ ، زیر انداز ، چادر کوهنوردی ، کوله کوهنوردی ، یخدان مسافرتی ، کتری سفری ، پانچو کوهنوردی ، قرص جامد الکل ... حداقل تجهیزات سفری می باشد. 
در هنگام خرید تجهیزات کوهنوردی باید به برند ، ابعاد و وزن کالا توجه کرد ، این موارد در قیمت لوازم کمپینگ بسیار تاثیر گذار است. ضروری ترین لوازم کمپینگ که هنگام خرید باید بدان توجه کرد رادر زیر بررسی می کنیم. 
کفش 
یکی از مهم ترین وسیله برای کوهنوری و بیابان گردی است. کفش باید متناسب فصل انتخاب شود .کف کفش نباید لیز بوده و ساقدار بودن آن اهمیت دارد.
کوله پشتی کوهنوری 
برای خرید کوله پشتی کمپینگ باید به وزن ، ابعاد و امکانات جانبی و بند محافظ توجه کرد. برای سفر یک روزه معمولا کوله پشتی 25 تا 40  لیتری مناسب می باشد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی