کوه نوردی و کمپینگ

تجهیزات کوه نوردی و کمپینگ با توجه به کاربرد در انواع مختلف دارای تنوع بسیار می باشد. تجهیزات مبتدی کوه نوردی و کمپینگ مناسب برای ورزش های سبک و سفرهای خانوادگی می باشد که عموما دارای قیمت مناسب و کیفیت متوسط می باشد.
لیست کامل لوازم کمپینگ با توجه به نوع سفر شامل دستنبد چاقو دار ، آفتابه مسافرتی ، منقل سفری ، پشه بند ، ست لوازم کمپینگ ، زیر انداز ، چادر کوهنوردی ، کوله کوهنوردی ، یخدان مسافرتی ، کتری سفری ، پانچو کوهنوردی ، قرص جامد الکل ... حداقل تجهیزات سفری می باشد. 
در هنگام خرید تجهیزات کوهنوردی باید به برند ، ابعاد و وزن کالا توجه کرد ، این موارد در قیمت لوازم کمپینگ بسیار تاثیر گذار است. ضروری ترین لوازم کمپینگ که هنگام خرید باید بدان توجه کرد رادر زیر بررسی می کنیم. 
کفش 
یکی از مهم ترین وسیله برای کوهنوری و بیابان گردی است. کفش باید متناسب فصل انتخاب شود .کف کفش نباید لیز بوده و ساقدار بودن آن اهمیت دارد.
کوله پشتی کوهنوری 
برای خرید کوله پشتی کمپینگ باید به وزن ، ابعاد و امکانات جانبی و بند محافظ توجه کرد. برای سفر یک روزه معمولا کوله پشتی 25 تا 40  لیتری مناسب می باشد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی