سنسور فشار استاتیکی

سنسورهای سطح هیدرواستاتیک دستگاه های سنجش فشار هستند که به طور خاص برای استفاده در اندازه گیری سطح مایع طراحی شده اند. تمام مایعاتی که تحت تأثیر گرانش هستند، یک فشار هیدرواستاتیک ایجاد می کنند. این فشار شبیه وزن یک جسم جامد است، اما به دلیل حالت سیال می توان اندازه گیری کرد که وزن مایع با ارتفاع تغییر می کند. فشار حاصل در ارتفاعات مختلف به طور مستقیم با وزن مایع بین سطح و یک نقطه ارتفاع خاص متناسب است. وزن مایع را می توان از جرم و نیروی (گرانش) بدست آورد. جرم را می توان از چگالی و حجم مایع بدست آورد. حجم مایع را می توان از ابعاد ظرف حاوی مایع بدست آورد. اگر ظرف دارای طول و عرض ثابت باشد، ارتفاع آن با حجم، جرم، وزن و در نتیجه پرس نسبت مستقیم دارد. سنسور سطح هیدرواستاتیک ابزاری برای اندازه گیری ارتفاع مایع و تبدیل آن به سیگنال الکتریکی است. سپس خروجی سیگنال سطح هیدرواستاتیک می تواند توسط ابزار دقیق دیگر برای نمایش، نظارت، ثبت یا کنترل سطح مایع مورد استفاده قرار گیرد.انواع مختلفی از فناوری برای اندازه گیری سطح مایع مورد استفاده قرار می گیرد، سنسورهایی وجود دارند که می توانند بالای مایع نصب شوند مانند امواج مافوق صوت یا رادار که صدا یا موج الکترومغناطیسی را از سطح مایع منعکس می کنند و از زمان رفت و برگشت سیگنال برای تعیین فاصله استفاده می کنند. برای مخازن پر از مایع، یک سنسور فشار را می توان در سوراخی در انتهای مخزن نصب کرد که فشار هیدرواستاتیک تولید شده توسط گرانش بر روی مایع را اندازه گیری کند. روش دیگر این است که یک سنسور سطح هیدرواستاتیک را در مخزن پایین بیاورید و آن را در مایع غوطه ور کنید تا فشار ایجاد شده توسط گرانش بر روی مایع اطراف اندازه گیری شود.

مزایای سنسور هیدرواستاتیک:

  • به هر پورتی نصب می شوند، که برای تعمیر و نگهداری نیز مناسب است
  • بدون برآمدگی داخل ظرف
  • تحت تأثیر هیچ گونه اختلال سطحی مانند تلاطم، کف، لرزش و ... قرار نمی گیرد
  • اندازه جمع و جور کوچکی دارند
  • سازگار برای سیالات رسانا یا غیر رسانا
  • دارای انواع دیافراگم فلاش که از گرفتگی جلوگیری می کند و با مایعات غلیظ و دوغاب حاوی مواد جامد کار می کند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
سنسور دما و رطوبت و فشار متوان 597A

سنسور دما و رطوبت و فشار متوان 597A

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی