لول سنج | سنسور سطح مغناطیسی

 
سطح سنج های مغناطیسی بر اساس اصل تماسی کار می کنند، بنابراین سطح در محفظه اندازه گیری با سطح ظرف یکسان خواهد بود. محفظه اندازه گیری دارای یک شناور است که داخل آن یک آهنربا وجود دارد. شناور با آهنربا روی محیط شناور می شود و آهنربا در شناور فلپ های ریل نشانگر را می چرخاند. هر پله در ریل نشانگر دارای یک آهنربای دائمی است که باعث می شود این سطح سنج تحت تأثیر شوک، ارتعاش و دمای بالا قرار نگیرد. همچنین رطوبت و / یا محیط تهاجمی ایراد و اشکالی برای عملکرد این سطح سنج نباشد. از آنجایی که اصل کار نشانگر سطح مغناطیسی بر تعامل بین آهنرباها متکی است، این ابزار اندازه گیری سطح نیازی به منبع انرژی ندارند. آنها همچنین تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند. یک مزیت اضافی: نیروی مغناطیسی نشانگر می تواند بر روی کلیدهای اختیاری یا فرستنده های نصب شده در خارج از محفظه تأثیر بگذارد. پرچم های رنگی به راحتی قابل مشاهده هستند، حتی از راه دور، و برای خواندن دقیق با یک مقیاس جفت می شوند. همانطور که برای هر سطح ابزار دقیق، اندازه و مواد شناور با توجه به رسانه، دما، فشار، و چگالی محیط فرآیند انتخاب می شود.
هنگامی که سطح سنج مغناطیسی با سوئیچ های مغناطیسی نصب می شود، امکان دریافت سیگنال وجود دارد. با سوئیچ های بیشتر می توانید یک کنترل پمپ (پمپ روشن/خاموش) و/یا یک آلارم بالا/پایین ایجاد کنید. در کنار یا به جای سوئیچ های سطح می توان یک فرستنده ریدچین نصب کرد، این زنجیره رید دارای سیگنال خروجی استاندارد  4 - 20 میلی آمپر است.

کاربردهای سنسور سطح مغناطیسی چیست؟

  • ایستگاه های برق
  • صنایع شیمیایی، پتروشیمی و فراساحل
  • صنعت محیط زیست
  • صنایع غذایی و آشامیدنی
  • کشتی سازی، مهندسی
  • داروخانه و تصفیه آب
  • درمان ضایعات

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی