ترانسمیتر سطح راداری

ترانسمیتر های سطح راداری هدایت شونده با پالس فرکانس بالا کار می کنند که در امتداد یک میله یا یک شاخص که از لول سنج امتداد پیدا می کند هدایت می شوند. همانطور که پالس روی سطح متوسط تأثیر می گذارد، امپدانس مشخصه تغییر می کند و بخشی از پالس ساطع شده منعکس می شود. زمان بین ارسال و دریافت پالس توسط دستگاه اندازه گیری و تجزیه و تحلیل می شود و یک اندازه گیری مستقیم برای فاصله بین سنسور و سطح سیال بدست می آید. سنسورهای رادار نه با امواج صوتی، بلکه با امواج الکترومغناطیسی کار
می کنند. این تفاوت اصلی بین سنسورهای اولتراسونیک و راداری است. فرستنده های سطح رادار نسبت به سنسورهای اولتراسونیک کمتر تحت تأثیر دما قرار می گیرند و ثبات و دقت بالاتری دارند .

مزایای ترانسمیتر سطح رادار هدایت شونده

  •  بسیار دقیق 2.0 ± میلی متر ( 2.20اینچ)
  •  در صورت وجود کف کم روی سیال سطح را تشخیص می دهند
  •  نصب در ارتفاع بالا
  •  دقت مستقل از ثابت دی الکتریک، چگالی و هدایت
  •  بدون نیاز به تنظیم مجدد

مواردی که باید برای ترانسمیتر راداری در نظر گرفت:

  •  باید طراحی مخزن را در نظر گرفت
  •  کف سنگین می تواند مشکل ساز باشد و باعث خطا شود
  •  محدودیت فاصله سطح تا سنسور
  •  سطوح متلاطم دقت آن را پایین می آورد

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی