ترانسمیتر سطح شناوری

ترانسمیتر سطح شناور، حسگرهای سطح پیوسته هستند که دارای یک شناور مغناطیسی می باشند که با تغییر سطح سیال بالا و پایین میرود. حرکت شناور مغناطیسی بر اساس اصل فاراد یک نیرو محرکه بر روی میله یا ساقه ای که به سنسور ترانسمیتر وصل می باشد ایجاد می کند وباعث باز یا بسته شدن سوئیچ می شود. انواع مختلف سوئیچ های شناور برای کاربردهای تجاری و صنعتی شامل آب، روغن، مواد شیمیایی و سایر مواد مایع استفاده می شود. گزینه های نصب عمودی و نصب جانبی وجود دارد، جنس ساقه ترانسمیتر ساخته شده از پلاستیک سخت یا فلز غیر مغناطیسی مانند فولاد ضد زنگ می باشد.

کاربرد ترانسمیترهای سطح شناوری

ترانسمیترهای سطح شناور معمولاً در کاربردهای صنعتی استفاده می شوند که دارای سطوح متوسط در حال تغییر هستند. آنها برای سیال های تمیز که در آن هیچ خطری برای جلوگیری از حرکت شناور در طول پروب وجود ندارد، مناسب هستند. از معایب این نوع ترانسمیتر عدم کارایی برا مایع با ویسکوزیته بالا (مانند عسل) می باشد که شناور به خوبی نمی تواند حرکت کند. (البته مایعی با ویسکوزیته در سطح شیر قابل اندازه گیری است.) اگر فشار داخل مخزن زیاد باشد یا وزن مخصوص مایع کم باشد، شناور کار نمی کند، بنابراین این شرایط اجازه اندازه گیری با مشخصات استاندارد را نمی دهد.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
 سوئیچ شناور FineTek سری FF10

سوئیچ شناور FineTek سری FF10

تماس بگیرید
021-33940961-2 

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی