ترانسمیتر سطح اختلاف فشاری

ترانسمیترهای فشار دیفرانسیل در ابتدا برای استفاده در لوله ها برای اندازه گیری فشار قبل و بعد از برخورد سیال با سنسور ترانسمیترطراحی شده بودند. ترانسمیترهای فشار دیفرانسیل استاندارد دارای دو اتصال هستند.  که در کنار هم قرار گرفته اند تا افت فشار بین نقاط بالاتر و پایین تر یک مخزن را اندازه گیری کنند. یک ترانسمیتر اختلاف فشار با اندازه گیری فشار تفاضلی بین فازهای مایع و گازی سیال در داخل یک مخزن بسته، سطح را محاسبه می کند. این محاسبه به این گونه می باشد که یک لوله از بالای مخزن و یک لوله هم از کف مخزن به ترانسمیتر وصل می شود و هرچقدر قطر این لوله ها کمتر باشد فرآیند سنجش سطح با دقت بالاتری انجام میشود از سنجش اختلاف فشار بین این دو لوله متصل شده میتوان میزان سطح سیال در مخزن را محاسبه کرد. برای محاسبات دقیق، فاکتورهای مهم عبارتند از : هندسه مخزن افقی یا عمودی، اشکال درب ها و ارتفاع مخزن. ترانسمیترهای فشار دیفرانسیل کلاسیک همچنین می توانند دبی را اندازه گیری کنند.

انواع ترانسمیتر سطح اختلاف فشاری 

ازانواع ترانسمیتر های سنجش سطح اختلاف فشاری میتوان به سه نوع سیلیکونی، دیافراگمی و الکترونیکی اشاره کرد. که سیلیکونی برای سیالات با حالت تهاجمی پایین و دیافراگمی برای سیالات تهاجمی و الکترونیکی برای اندازه گیری های بسیار دقیق مورد استفاده می باشند. سیستم دیفرانسیل فشار الکترونیکی مسائل مکانیکی سنتی را حذف می کند و در نتیجه در دسترس بودن و قابلیت اطمینان فرآیند بیشتر می شود. همچنین خطرات ایمنی با معماری و طراحی سیستم  dpالکترونیکی به حداقل می رسد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
ترانسمیتر اختلاف فشاری مدل YOKOGAWA EJX110A

ترانسمیتر اختلاف فشاری مدل YOKOGAWA EJX110A

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
پراب سطح هیدرواستاتیک اندرس هاوزر مدل Waterpilot FMX21

پراب سطح هیدرواستاتیک اندرس هاوزر مدل Waterpilot FMX21

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
ترانسمیتر فشار مدل YOKOGAWA ejx438a

ترانسمیتر فشار مدل YOKOGAWA ejx438a

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
پراب سطح هیدرواستاتیک اندرس هاوزر مدل Waterpilot FMX11

پراب سطح هیدرواستاتیک اندرس هاوزر مدل Waterpilot FMX11

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی