فلو ترانسمیتر

فلو ترانسمیتر برای اندازه گیری دبی سیال در لوله استفاده می شود. فلومترهای زیادی مانند روتامتر، ونتوری متر،اوریفیس متر، متر التراسونیک، توربین متر و غیره وجود دارد. آنها بر اساس اصول مختلفی کار می کنند. فلومتر به خودی خود فقط می تواند مقدار دبی را نمایش دهد. یکی از نیازهای اصلی در یک کارخانه شیمیایی، انتقال نرخ دبی است. فرستنده جریان، سیگنال جریان جمع آوری شده از سنسور جریان را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند. در ادامه سیگنال های الکتریکی مختلفی که تبدیل شده اند توسط ترانسمیتر برای سایر ابزارها یا دستگاه های کنترل ارسال می شوند. دوباره از طریق مدار الکترونیکی. سیگنال های الکتریکی از سنسورها را به به استاندارد  MA 02-4 تبدیل می شوند. انتقال سیگنال از فلومتر ممکن است برای کنترل جریان (یا برخی پارامترهای دیگر) یا به کنترل نظارتی برای جمع آوری و پایش داده ها مورد نیاز باشد. این هدف توسط فلو ترانسمیتر به دست می آید. فلو ترانسمیتر ابزار همه کاره ای هستند که ممکن است چندین عملکرد را انجام دهند. مدل های پیچیده تر شامل عملکردهای کنترلی و ارتباطات پیشرفته به عنوان بخشی از فرآیند کنترلی جریان یکپارچه است.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی