توتالایزر

توتالایزر فلو را در حقیقت می توان کنتور فلو نیز نامید و عملکرد آن به گونه ای است که میزان عبور سیال را درهر چند مرحله که باشد نمایش می دهد. توتالایزر ها معمولا به دو صورت الکترونیکی و مکانیکی ساخته می شوند. توتالایزرها را می توان برای شروع در یک نقطه خاص از زمان یا پس از تکمیل مقدار معینی بازنشانی کرد. به عنوان مثال، یک توتالایزر می تواند برای تعیین مقدار کل انباشته استفاده شود، که سپس می تواند برای محاسبه هزینه روغنی که در طول یک خط لوله تحویل داده شده است، یا اطمینان حاصل شود که درصد صحیح دوز به یک فرآیند اختلاط مواد غذایی اضافه شده است، استفاده شود.
توتالایزر از دستگاههایی است که به هر ابزار اندازه گیری اختصاص داده میشود تا بتواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم مقدار ماده عبوری از یک مکان خاص را اندازه گیری کند. امروزه بیشتر توتالایزرهای نشانگر جریان (Totalizer) مبتنی بر میکروکنترلر هستند. آنها دارای امکانات ارتباط برای اتصال به  ،SCADA / PLC / DCS خروجی رله مبتنی بر  Flowrat یا تنظیم مجدد توتالایزر، ارسال مجدد سیگنال نرخ جریان به دستگاه های دیگر هستند. توتالایزر سیگنال انواع مختلف فلومترها مانند فرستنده التراسونیک، الکترومغناطیسی، فشار دیفرانسیل روی صفحه روزنه، نوع توربین و غیره را می پذیرد. توتالایزر بیشتر در صنایع شیمیایی و فرآیندی، سیستم توزیع آب عمومی، تصفیه خانه های پساب، پمپ بنزین و غیره استفاده می شود.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی