کنترلر فشار

کنترلر فشار وسیله ای است که با رسیدن فشار سیال به یک حد از پیش تعیین شده، یک کلید را به کار می اندازد در عمل سوئیچ با افزایش فشار یا کاهش فشار از یک سطح از پیش تعیین شده، یک اتصال الکتریکی برقرار می کند. سوئیچ های فشار در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و مسکونی مانند سیستم هایHVAC، پمپ های چاه، کوره ها و غیره هستند. سوئیچ فشار نباید با مبدل فشار اشتباه گرفته شود. مبدل فشار، فشار را به سیگنال خروجی الکتریکی تبدیل می کند. کنترلر های فشار به دو صورت الکترونیکی و مکانیکی ساخته می شوند. کنترلر فشار مکانیکی از یک فنر و یک دیافراگم یا پیستون استفاده می کند تا کنترل کند که میکروسوئیچ در چه فشاری راه اندازی می شود. فنر نیروی مخالف فشار ورودی است و فشار فنرها با پیچ یا دستگیره تنظیم می شود. فشار فنر مستقیماً با فشاری که سوئیچ در آن تماس الکتریکی برقرار می کند، ارتباط دارد. هنگامی که فشار کاهش می یابد، سوئیچ به حالت اولیه خود باز می گردد.
این فشار سوئیچ ها معمولا دارای سه نوع کنتاکت مختلف هستند. کنتاکت های معمولی باز (NO) کنتاکت های معمولی بسته (NC)و تغییر (SPDT) کنتاکت های تغییر جهت هم برای عملیات  NO و هم  NC هستند. سوئیچ فشار الکترونیکی از یک سنسور فشار الکتریکی برای اندازه گیری تغییر فشار ورودی استفاده می کند. آنها دارای نمایشگرهای دیجیتالی برای تنظیم عملکرد سوئیچینگ هستند. نقطه سوئیچ را می توان بر اساس الزامات برنامه توسط سازنده تنظیم کرد یا می توان آن را در محل برنامه ریزی کرد. نقطه سوئیچ، سیگنال های خروجی، پسماند، زمان تأخیر و ... برخی از عملکردهایی هستند که کاربر می تواند با توجه به نیاز آن ها را تنظیم کند. سوئیچهای فشار الکترونیکی برای سیستم های تجهیزات خودکار و کنترل شده که به عملکرد قابل برنامه ریزی، نمایشگر دیجیتال، انعطاف پذیری، دقت، حفاظت از نفوذ و پایداری نیاز دارند، مناسب هستند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی