لول سوئیچ

کارخانه ها، تجهیزات مختلف، رودخانه ها و مخازن آب همگی نیاز به نظارت و کنترل سطوح و حجم باقیمانده مایعات، پودر یا مواد دانه بندی دارند. لول سوییچ موادی مانند مایعات، پودر و مواد دانه بندی شده در مخازن و لوله کشی را شناسایی میکند. و درصورت تغییرات این مواد بر اساس برنامه ای از قبل تنظیم شده فرمانی را صادر می کنند. سوئیچ سطح سنسوری است که وجود مایعات، پودر یا مواد دانه بندی شده را در یک مکان خاص تشخیص می دهد. برای جلوگیری از سرریز شدن، یک سوئیچ سطح در نزدیکی بالای مخزن نصب می شود.
هنگامی که مایع با سوئیچ سطح تماس برقرار کند، سیگنالی را برای جلوگیری از سرریز شدن مایع از مخزن ایجاد می کند. (برای تشخیص اینکه مخزن با مواد پر شده است یا تشخیص حد بالایی که از قبل تنظیم شده فرمانی صادر می شود). از طرف دیگر، زمانی که سطح مایع با تخلیه مایع کاهش می یابد، از یک سوئیچ سطح برای جلوگیری از تخلیه کامل مخزن استفاده می شود. این به عنوان تشخیص خالی یا تشخیص حد پایین شناخته می شود. انواع مختلفی از فناوری برای لول سوییچ استفاده می شود. و برخی از آنها برای سنسورهای سطح نیز استفاده می شوند. انواع مختلف فناوری های موجود کم و بیش با توجه به نوع محصولی که می خواهید سطح آن را اندازه گیری کنید، مناسب هستند. خواه این محصول مایع، خمیری یا جامد به صورت فله ای باشد.

فناوری های اصلی مورد استفاده برای سوئیچ های سطح عبارتند از:

  • سوئیچ سطح شناور: یک شناور سطح یک مایع را دنبال می کند و یک سوئیچ را راه اندازی می کند.
  • سوئیچ سطح خازنی: آشکارساز با مخزن یک خازن الکتریکی تشکیل می دهد . که با رسیدن سطح به آشکارساز ظرفیت آن تغییر می کند.
  • کلید سطح رسانا: هنگامی که یک مایع رسانا با الکترودهای کلید تماس پیدا کند. جریان می تواند جریان وصل شود و کلید را راه اندازی کند.
  • سوئیچ سطح ارتعاشی: یک میله یا تیغه ها در فرکانس تشدید خود می لرزند. هنگامی که محصول به آنها می رسد، ارتعاشات میرا شده و آشکارساز سوئیچ می شود.
  • سوئیچ سطح پارو دوار: یک موتور یک پدال را می چرخاند. هنگامی که محصول به پارو می رسد، چرخش متوقف می شود و آشکارساز سوئیچ می شود.
  • سوئیچ سطح الکترواپتیکال: نوری که از یک  LEDمادون قرمز می آید توسط یک منشور به سمت گیرنده منعکس می شود. هنگامی که سطح مایع به منشور می رسد پرتو دیگر منعکس نمی شود. بلکه در مایع شکسته می شود که باعث سوئیچ آشکارساز می شود.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی