گیج دما آنالوگ

گیج های دما آنالوگ یا عقربه ای اغلب در محیط های صنعتی و تجاری یافت می شوند. آنها همچنین در برخی از تنظیمات خاص و لوازم خانگی روزمره رایج هستند. صدها کاربرد بالقوه برای این محصولات وجود دارد. آنها در هر کجا که نیاز به نظارت و نمایش اطلاعات دقیق دما داشته باشید مفید هستند. تقریباً همیشه حداقل یک گیج دمای آنالوگ را در داشبورد خودروها برای نظارت بر دمای مایع خنک کننده موتور مشاهده خواهید کرد. یک گیج دمای آب برای استفاده در لوله ها و کانال ها (از جمله دماسنج های جریان و برگشت) را می توان در یک جعبه ابزار حرفه ای لوله کشی یافت. آنها می توانند مانند یک دماسنج مغناطیسی برای اجاق های چوبی کوچک باشند. در حالی که یک گیج دمای عقربه ای صنعتی سنگین، HVAC یا گیج دمای انبساط اغلب بسیار بزرگتر و قوی تر است.

عملکرد گیج دما آنالوگ 

درک دقیق نحوه عملکرد سنسور دمای گیج های آنالوگ مستلزم درک دانش قانون ترمودینامیکی است.  با این حال، مهم است که بدانیم انواع مختلف دماسنج و سنسورهای حرارتی به روش های مختلفی کار می کنند. ترمیستورهای الکترونیکی یا باتری دار، ترموکوپل ها و سنسورهای دما  از جمله دماسنج های دیجیتال  به سیگنال الکتریکی متکی هستند. گیج های دمای آنالوگ بر اساس اصل مشابهی کار می کنند. با این حال، به جای اینکه تغییر گرما یک سیگنال الکتریکی ایجاد کند، موقعیت و خواص اجزای فلزی کوچک در سنسور ابزار سنجش را به طور فیزیکی تغییر میدهد. فنر و متعلقات سوزنی جوری تنظیم شده است تا این تغییرات را به عنوان یک مقدار عدد نمایش دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
گیج دما افقی a48 ویکا

گیج دما افقی a48 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
گیج افقی دما a43 ویکا

گیج افقی دما a43 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی