گیج دما دیجیتال

گیج دمای دیجیتال برخلاف گیج های آنالوگ بازه اندازه گیری بالاتری دارند و از دقت بیشتری نیز برخوردارند. که همین دو دلیل باعث شده تا در مکان هایی که دقت اندازه گیری دما از اهمیت خاصی برخوردار است سراغ گیج های دیجیتالی برویم. از مزایای دیگر گیج دیجیتالی عمر مفید بالای آنها می باشد. که اگر در محیط عاری از تعارضات نصب شوند سالیان سال بدون مشکل می تواند کار کنند . این گیج ها معمولا دارای باتری داخلی می باشند تا صفحه نمایشگر خود را روشن نگه دارند.
یکی دیگر از مزایای گیج های دیجیتالی رنج اندازه گیری دمای منفی می باشد. که در مقایسه با گیج های آنالوگ از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. این گیج ها از  rtdها و ترموکوپل ها برای اندازه گیری استفاده می کنند. و از طریق یک مبدل دما و یک نمایشگر که از طریق باتری داخلی تغذیه می شود می توانند دما را اندازه گیری کنند. یک پراب سنسور دیجیتال شامل دو فلز (ترموکوپل) است. که در دماهای مختلف ولتاژ در حال تغییر ایجاد می کند. یک سنسور حرارتی موجود در دستگاه میتواند این تغییرات سیگنال را به صورت قرائت های دقیق گرما در فارنهایت یا سانتیگراد (اغلب هر دو) بخواند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
نمایشگر دما دیجیتالی DI25 ویکا

نمایشگر دما دیجیتالی DI25 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی