شیر برقی بخار

بخار یک سیال کاری عالی در سیستم های ترمودینامیکی است. و می تواند پس از انجام وظیفه خود به عنوان یک عامل رسانا، گرما را در سراسر کاربردهای حرارتی منتقل کند. در فرآیندهای صنعتی اغلب از بخار در فشارهای پایین استفاده می کنند. بخار در فشار کمتر گرمای نهان بالاتری دارد که باعث افزایش راندمان انرژی می شود. از آنجایی که دما و فشار بخار به یکدیگر مرتبط هستند، دما نیز با کنترل فشار بخار کنترل می شود.
شیر برقی بخار نوع دیگری از انواع شیربرقی می باشد که با مکانیزم بوبین تحریک شونده است. که توسط سیگنال الکتریکی و پیستون متحرک برای قطع و یا وصل مسیر سیال مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که تفاوت این نوع شیر برقی را از بقیه مدل ها متمایز می کند جنس بدنه ومتعلقات آن می باشد. این نوع شیر برقی از موادی آلیاژهای مقاوم در برابر بخار با درجه حرارت بالا ساخته می شوند. و معمولا در خروجی دیگ های بخار و سیستم های قالب گیری و هر جایی دیگری که با بخار سر وکار دارند مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات و اجزای داخلی شیرهای برقی بخار معمولاً باید PTFEباشد. که می تواند دمای بخار تا  200درجه سانتیگراد را تحمل کند. اما در برخی موارد از سیل الاستومری ارزان تری مانند  EPDMاستفاده شده است. اما این مدل محدودیت دمایی زیر  150درجه سانتیگراد دارد. سیم پیچ های برقی همچنین برای کاربردهای دمای بالا درجه بندی میشوند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی