سیل دیافراگم

دیافراگم سیل نقش اساسی در حفاظت از ابزارهای فشار مختلف در طیف وسیعی از صنایع ایفا می کند. حسگر فشارسنج ها و سوئیچ ها در بسیاری از موارد باید از سیالات فرآیند جدا شوند. دیافراگم سیل برای مهر و موم کردن محفظه های این ابزار ظریف طراحی شده اند. و آنها را از سیالات کثیف و خطرناک جدا می کند.این مهر و موم ها همچنین باید جوری نصب شوند وعمل کنند تا سیال فرآیند تحت تأثیر تماس با سنسور قرار نگیرد. این امر به ویژه در صنعت غذا و نوشیدنی مهم است، جایی که تجمع مایعات می تواند منجر به نگرانی های بهداشتی شود. استفاده از مهر و موم مناسب دیافراگم از رشد باکتری ها در طول زمان جلوگیری می کند. در موارد دیگر، خود سنسور فشار ممکن است باعث آلودگی فلزی سیال فرآیند شود. مهر و موم دیافراگم از این اتفاق جلوگیری می کند.

کاربرد سیل دیافراگم 

طیف گسترده ای از انواع دیافراگم موجود است که برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. آنها اغلب با ابزار در زمینه نفت و گاز و شیمیایی استفاده می شود. کنترل کامل فرآیند و نظارت قابل اعتماد در طول فرآیند حفاری، تولید و پالایش نفت ضروری است. بنابراین مراقبت زیاد از ابزارهای تحت فشار شما حیاتی است. به همین ترتیب، شرکت های انرژی به استفاده از ابزارهای مختلف برای ژنراتورها، ترانسفورماتورها، توربین ها، پمپ ها و غیره نیاز دارند. سنسورهای مورد استفاده برای نظارت بر فشار در میدان انرژی باید با مهر و موم دیافراگم محافظت شوند. سایر صنایع عبارتند از:
  • آب و فاضلاب
  • حمل و نقل و تدارکات
  • آزمایشگاهی و پزشکی
  • غذا و نوشیدنی

قیمت و نمایندگی فروش سیل دیافراگم

برای کسب اطلاع از قیمت انواع سیل دیافراگم و خرید سیل دیافراگم به صورت آنلاین و با تضمیت قیمت با تیم کارشناسان فروش شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز تماس بگیرید. شرکت ابزار دقیق بهروز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده انواع سیل دیافراگم در سطح کشور خرید آنلاین شما را تضمین میکند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی