لول سوئیچ پدالی

لول سوییچ پدالی در مکان ها و مخازنی مورد استفاده قرار می گیرد که پودر و یا دانه های مواد مختلف بر روی هم انباشته می شوند . این مدل لول سوییچ ها از یک پدال یا پره ساخته شده است. و توسط یک موتور الکتریکی با دور موتور ثابتی می چرخد . زمانی که سطح مواد انباشته شده به ارتفاع پدال لول سوییچ برسد مانع چرخش پدال می شود. و یک فرمان قطع یا وصل صادر می شود تا بتوان ارتفاع مواد انباشته شده را کنترل کرد.
از نکات مهمی که باید هنگام نصب این لول سوییچ در نظر گرفت مکان نصب آن می باشد. تا زمانی که دانه ها و پودر داخل مخزن می ریزد از پدال لول سوییچ فاصله داشته باشد. و روی پره یا پدال آن نریزد و مانع چرخش موتور لول سوییچ نشود. هنگامی که سطح مواد انباشته شده به یک حد معینی برسد فرمان قطع صادر میشود. و این زمانی که سطح مواد کاهش پیدا کند موتور دوباره شروع به گردش می کند تا زمانی که دوباره به حد پدال لول سوییچ برسد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
لول سوئیچ پدالی اندرس هاوزر مدل Soliswitch FTE30

لول سوئیچ پدالی اندرس هاوزر مدل Soliswitch FTE30

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
لول سوئیچ پدالی اندرس هاوزر مدل Soliswitch FTE20

لول سوئیچ پدالی اندرس هاوزر مدل Soliswitch FTE20

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
لول سوئیچ پدالی اندرس هاوزر مدل Soliswitch FTE31

لول سوئیچ پدالی اندرس هاوزر مدل Soliswitch FTE31

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی