لول سوئیچ شناور 

لول سوئیچ شناور سطح مایع را در مخزن یا ظرف تشخیص می دهد. این مدل لول سوییچ از یک شناور و یک کلید مکانیکی تشکیل شده است. شناور روی سطح مایع غوط ور می شود. و با بالا یا پایین رفتن سطح مایع به عنوان یک کلید مکانیکی عمل می کند. لول سوییچ شناور دستگاه هایی مانند پمپ ها (پمپ کردن آب به داخل یا خارج)، شیرها (باز یا بسته کردن ورودی/خروجی)، یا آلارمها را برای اطلاع کاربران کنترل میکنند. آنها مقرون به صرفه، قابل اعتماد هستند و می توانند برای طیف گسترده ای از مایعات استفاده شوند. لول سوئیچ شناور سطح مایع را برای کاربردهای مختلف مسکونی و صنعتی تحت کنترل قرار می دهد. و معمولاً به پمپ، شیر (شیر برقی، شیر توپی الکتریکی و غیره) یا زنگ هشدار برای اطلاع کاربر متصل می شود.

 کاربرد لول سوئیچ شناور

با توجه به تنوع طرح ها و انواع، می توان از آنها در کاربردهای بسیار متنوعی استفاده کرد. نمونه های رایج عبارتند ازسوئیچ های شناور پمپ که می توانند پمپ را شناسایی و فعال کنند تا از افزایش سطح آب در گودال جلوگیری شود. می توان از آنها در چاله های فاضلاب و چاله استفاده کرد. نوع دیگر آنها سوئیچ های شناور مخزن آب می باشد. که می توانند به کنترل سطح آب برای کاربرد آب آشامیدنی، آب باران، فاضلاب و فاضلاب کمک کنند. پمپ با بالا و پایین رفتن سوئیچ شناور در آب روشن/خاموش می شود. درتهویه مطبوع مانند کولرهای آبی و چیلرها از آنها برای کنترل سطح آب خنک کننده استفاده می کنند.در صنعت نوشیدنی از سوئیچ های شناور برای پر کردن یا خالی کردن مخازن نوشیدنی استفاده می شود. در تجهیزات صنعتی از آنها برای نظارت بر سطح آب دستگاه که ساده ترین آن ماشین لباسشویی است استفاده می کنند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
لول سوئیچ شناوری اندرس هاوزر مدل Liquifloat FTS20

لول سوئیچ شناوری اندرس هاوزر مدل Liquifloat FTS20

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی