چراغ قوه

بهترین چراغ قوه برای استفاده روزمره، چراغ قوه ای است که قابل حمل، نسبتاً قدرتمند و ماندگار باشد. به طور کلی، شما باید چراغ قوه خود را بین چهار تا شش اینچ نگه دارید. تا به راحتی در جیب شما قرار گیرد. در حالی که برخی از کاربران اندازه کوچکتر یک چراغ جاکلیدی را ترجیح می دهند. برای داشتن بهترین نتایج، توصیه می کنیم نور چراغ قوه خود را به حداکثر خروجی 2000 لومن محدود کنید. بهترین چراغ قوه، آنهایی هستند که حالت های مختلفی را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف فعالیت های روزانه شما ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید چراغ قوه مناسب، لطفاً با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چراغ قوه ضد انفجار

یک منبع روشنایی مطمئن و ایمن می تواند تفاوت بین ایمنی و خطر باشد. چراغ قوه های دارای گواهینامه ایمن اساسا برای متخصصانی که مسئول عملیات محیط های صنعتی و غیر صنعتی خطرناک هستند یا هر کسی که در اطراف مناطقی که حاوی گازهای قابل احتراق، گرد و غبار یا الیاف هستند استفاده می کند یا کار می کند ضروری است. فرقی نمی‌کند آتش‌نشان یا پیمانکار برق باشید، این چراغ قوه‌های ایمن اساسا نور قابل اعتمادی را در مناطق خطرناک ارائه می‌کنند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
چراغ قوه ضد انفجار فلوک Fluke FL-120 EX

چراغ قوه ضد انفجار فلوک Fluke FL-120 EX

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
چراغ قوه ضد انفجار فلوک Fluke FL-150 EX

چراغ قوه ضد انفجار فلوک Fluke FL-150 EX

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
چراغ قوه ضد انفجار فلوک Fluke FL-45 EX

چراغ قوه ضد انفجار فلوک Fluke FL-45 EX

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی