کلمپ آمپرمتر چند کاره 

کلمپ آمپرمتر چند کاره را می توان جزئی از دسته بندی کلمپ آمپر متر های خاص برشمرد. از انواع کلمپ آمپر متر های چند کاره می توان به کلمپ های فلکسیبل، میلی کلمپ آمپر متر ها، کلمپ متر عصایی، کلمپ آمپر متر وایرلس، کلمپ فک باز، کلمپ پاور آنالایزر  و ... اشاره کرد.
به طور کلی کلمپ آمپرمتر های چند کاره عموما همان کلمپ های متداول به علاوه تعدادی تجهیزات جانبی خاص هستند که این کلمپ ها را برای برخی کاربرد های خاص تر مناسب می کند. اندازه گیری در مقیاس های کیلو آمپر و میلی آمپر از جمله مهمترین کاربرد های کلمپ آمپرمتر چند کاره می باشد. یکی از انواع کلمپ آمپرمتر چند کاره، کلمپ آمپر متر عصایی است که برای اندازه گیری جریان عبوری از خطوط انتقال و توزیع برق استفاده می شود. این نوع کلمپ عموما دارای یک فک نیم دایره به شکل عصایی و یک بدنه بلند برای اندازه گیری کابل فشار قوی از فاصله دور و بدون نیاز بالابرهای نفر بر است. شما می توانید برای مشاهده، مقایسه، بررسی و خرید انواع کلمپ آمپرمتر چند کاره به فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز به نشانی btmco.ir مراجعه فرمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی