رطوبت سنج مصالح

هر شی که در مجاورت آب یا مکان مرطوب قرار بگیرد رطوبت را جذب خواهد کرد. میزان رطوبت در اجسام مختلف بسته نوع شرایط رشد و پرورش متفاوت می باشد. به همین دلیل انواع مختلفی از رطوبت سنج ها تهیه و تولید شده اند. 
انواع رطوبت سنج: 
  • رطوبت سنج چوب
  • رطوبت سنج غلات و علوفه 
  • رطوبت سنج کاغذ
  • رطوبت سنج خاک و...
رطوبت سنج مصالح یکی از مهم ترین رطوبت سنج ها به شمار می رود. زیرا که میزان رطوبت موجود در مصالح ساختمانی باید مقدار مشخصی داشته باشد. در صورتیکه میزان رطوبت موجود در مصالح ساختمانی از حدی مشخص بیشتر شود باعت تخریب و یا صدمات جبران ناپذیر جانی و مالی می رود. ازین رو در پروژه های عظیم ساختمان سازی استفاده از این نوع رطوبت سنج ها بسیار حائز اهمیت قلمداد می شوند. 
نام دیگر رطوبت سنج مصالح، رطوبت سنج جامدات می باشد که برای اندازه گیری میزان نم در جامدات مانند مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در بعضی موارد به آنها رطوبت سنج سوزنی یا میله ای نیز گفته می شود. زیرا با نفوذ در مصالح یا سطح مورد نظر و ایجاد منفذ در سطح درصد رطوبت را اندازه گیری می کند از این رو آنها را تخریبی نیز می نامند.
برای اشاره به یکی از برترین رطوبت سنج های مصالح و چوب می توان از Testo 606-2 نام برد. این دستگاه ساخته شده توسط شرکت تستو آلمان می باشد که دارای دقت اندازه گیری بالا و کیفیت بسیار خوبی می باشد که همراه با یکسال گارانتی یه فروش می رسد. 
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزر دقیق بهروز با سال ها تجربه در زمینه تامین تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق انواع رطوبت سنج های ذکر شده را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار خواهد داد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز قادر به تامین این کالا از برند های معبتر جهانی همراه با ضمانت و گارانتی می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با کارشناسان فنی ما در واحد بازاریابی و فروش در ارتباط باشید. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی