مقالات علمی

  دوربین حرارتی مادون قرمزi7

ترموویژن یا دوربین حرارتی کارگشاترین راه برای مسائل لاینحل صنعتی است

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  مادون قرمز و کاربد آن در صنعت و زندگی و ...

اطلاعات اوليه كشف هرسل اولنگام در ايجاد پديده*اي كه ما آن را طيف الكترومغناطيسي ميناميم. نور مرئي و پرتوهايمادون قرمز دو نمونه اشكال فراواني از انرژي هستند كه توسط تمام اجسام موجود درزمين و اجرام آسماني تابانده ميشوند. مادون قرمز در طيف الكترومغناطيسي دارايمحدوده طول موجي بين 0.78 تا 1000 ميكرو متر است. تنها با مطالعه اين تشعشعات استكه ميتوانيم اجرام آسماني را تشخيص و تميز دهيم و تصويري كامل از چگونگي ايجاد جهانو تغييرات آن بدست آوريم. در سال 1800 سر ويليام هرشل يك نمونه نامرئي از تشعشعاترا كشف

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  تجهیزات وسنسورهای رباتیک

فروش و تامین کلیه تجهیزاتساخت ربات در تجهیزات اندازه گیری بهروز محیا شد .

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  مولتی متر multi meter یا آوومتر چیست ؟

نحوه کار با مولتی متر multi meter توضیح داده شده

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  برقگیر چیست ؟

تست برقگیر با مولتی متر multi meter

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  ups چیست ؟

تست و تعمیرات ups فقط با کمک تجهیزاتی مانند multi meter مولتی متر امکان پذیر است

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  اصول خشک کردن ترانسفورماتورهای قدرت

مولتی متر multi meter مورد استفاده در تمامی رشته مهندسی برق و الکترونیک

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  آشنایی با رشته مهندسی برق

انواع مولتی متر multi meter مورد کاربرد در مهندسی برق مورد استفاده است

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  کار با مولتی متر multi

کار با مولتی متر multi

۱۳۹۱/۶/۳۰  : تاريخ

  فناوري نانو، پديده‌هاي زيستي، زندگي

فناوري نانو، پديده‌هاي زيستي، زندگي

۱۳۹۱/۶/۲۹  : تاريخ
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.