الاینمنت تسمه و پولی فیکسچرلیزر مدل FIXTURLASER PAT FIXTURLASER PAT

برند : FIXTURLASER/SWEDEN دسته بندی: الاینمنت هم راستا ساز لیزری
5 از 1 رای

کد محصول : 25923137

شرح مختصر

الاینمنت تسمه و پولی فیکسچرلیزر مدل FIXTURLASER PAT با دستگاه الاینمنت شما هیچگاه در مورد الاین بودن تسمه و پولی دچار شک و تردید نخواهید بود. با استفاده از شیارهای پولی به عنوان مبنا شما می توانید به یک الاینمنت دقیق دست پیدا کنید که منجر به کاهش ساییدگی تسمه، خرابی بلبیرینگ و کاهش ارتعاشات شود.

قیمت تماس بگیرید

دستگاه الاینمنت تسمه و پولی Fixturelaser PAT 
دستگاه الاینمنت تسمه و پولی   Fixturelaser PAT یکی از بهترین گزینه ها برای دستیابی به سنجش دقیق میزان الاینمنت میان تسمه و پولی های صنعتی می با شد.از ویژگی های این دستگاه می توان به عدم تاثیر پذیری از اعوجاج‌های پولی، استفاده از فیکسچر‌های صلب و سبک، کاربری آسان تنها با یک اپراتور هم چنین  یادگیری و استفاده آسان، ارائه نتایج به صورت لحظه‌ای، رار دادن شیار‌های تسمه به عنوان مرجع، عدم نیاز به خارج کردن تسمه از محل خود و قابلیت اندازه گیری زاویه‌های افقی و عمودی و افست به صورت پیوسته اشار نمود. 
مشخصات فنی دستگاه:
  • طول موج لیزر630 تا 675 نانومتر
  • دارای لیزر سری 2 نور قرمز
  • سازگار با کلیه پولی های صنعتی
  • محدوده قطر پولی7 سانتی‌متر و بالاتر
  • دقت بهتر از 0.5 میلی‌متر یا 0.2 درجه
  • 20 ساعت کارکرد مداوم
  • دو عدد باطری نیم قلمی  Alkaline

 

 
 
توضیحات بیشتر:
 
دستگاه الاینمنت تسمه و پولی برای دستیابی به سنجش دقیق میزان الاینمنت میان تسمه و پولی های صنعتی می با شد. این دستگاه با نام های مختلف در بازار شناخته می شوند از قبیل : دستگاه الاینمنت لیزری، دستگاه تراز لیزری تسمه و پولی، دستگاه الایمنت تسمه و پولی، دستگاه الایمنت لیزری صنعتی  و ... . جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع الاینمنت لیزری، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید. شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس، کیوریتسو، هیوکی، مستک، لوترون و ... در ایران می باشد. 

مشخصات نمایشگر
وزن نمایشگر
سایز نمایشگر
درجه حفاظت
مشخصات فنی
فاصله اندازه گیری 50mm - 6000 mm
نوع دتکتور
طول دتکتور
رزولوشن دتکتور
دقت اندازه گیری کمتر از 0.5m
مشخصات شفت
قطر شفت
میله ها
تجهیزات جانبی
حافظه
تغذیه دو عدد باتری 1.5 ولت (AAA ) برای هر واحد
قابلیت خاص


علی اسفندیاری :
برای تسمه و پ.لی کارش خوب بود دقت قابل قبولی داشت
درضمن از پرسنل فنی بهروز که منو تو انتخاب دستگاهم کمک کردن ممنونم

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.