تزریق جریان برند مِگر مدل MEGGER CSU600A HIGH CURRENT SUPPLY MEGGER CSU600A

برند : MEGGER/USA دسته بندی: دستگاه تزریق جریان
5 از 1 رای

کد محصول : 27963368

شرح مختصر

از جمله تجهیزات مورد استفاده در صنعت تابلوسازی (تابلوهای برق) دستگاه های تزریق جریان هستند که برای تست عملکرد کلیدهای HV, LV و تست رله ها کاربرد دارند. جهت اجرای تست های پیوستگی مدارات و بررسی صحت نسبت تبدیل و پلاریته CT در مراحل راه اندازی از دستگاه تست پرایمری استفاده می شود. همچنین از این دستگاه می توان جهت تست رله های حفاظتی از طریق تزریق جریان به اولیه CTها اقدام نمود.

قیمت تماس بگیرید

محصولات مرتبط

دستگاه  تزریق جریان برند مگر مدل  MEGGER CSU600A
HIGH CURRENT SUPPLY MEGGER  CSU600A   
 
دستگاه  تزریق جریان برند مگر مدل CSU600A  ساخت کمپانی بزرگ MEGGER  کشور آمریکا می باشد. این دستگاه دارای دو کاربرد اصلی است. اول اینکه جهت آزمایش و تست اولیه در رله های محافظتی استفاده می شود. آزمایش های اولیه نشان می دهد آیا عملکرد تمام قسمت های حفظتی در شرایط مختلف به درستی کار می کند یا خیر؟ دومین کاربرد دستگاه در تست و آزمایش دستگاه ها در حالت اضافه بار جریان و اتصال کوتاه می باشد.
مشخصات فنی دستگاه :
  • دستگاه تزریق کننده جریان تا ۶۰۰ آمپر 
  • قابل استفاده در پست های فشار قوی
  • دارای کیف حمل و سبک وزن
  • کاربرد بسیار آسان 
 
توضیحات بیشتر:
دستگاه تزریق جریان برای تست عملکرد کلیدهای  HV, LV و تست رله ها کاربرد دارند. این دستگاه با نام های مختلف در بازار شناخته می شوند از قبیل: منبع تغذیه دیجیتال، دستگاه تزریق بالای جریان، دستگاه تزریق جریان صنعتی، دستگاه تولید جریان پرتابل و  ... . جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع تزریق جریان، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید. شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس، کیوریتسو، هیوکی، مستک، لوترون و ... در ایران می باشد. 

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه پرتابل
وزن 21.9 kg
سایز 356 x 203 x 241 mm
مشخصات فنی
جریان AC خروجی 600A
جریان DC خروجی
ولتاژ اعمالی
قابلیت ها
قابلیت خاص آمپر متر و تایمر خارجی
شیوه ارتباطی
اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه Complete with: Cable set GA-05052, Transport case GD-00182
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
منبع تغذیه 230 V
نرم افزار

احسان کرمی :
افتضاحه خیلی قیمتش بالاس

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.