اسکنر سنجش اشعه رادیواکتیو سم مدل CEM DT-9501 CEM DT-9501

برند : CEM/CHINA دسته بندی: عیب یاب التراسونیک
4 از 1 رای

کد محصول : 35704170

شرح مختصر

اسکنر سنجش اشعه رادیواکتیو سم مدل CEM DT-9501

قیمت 12,760,000 تومان
12,320,000
تومان

اسکنر سنجش اشعه رادیواکتیو سم مدل CEM DT-9501

 CEM DT-9501 new nuclear radiation detection

اسکنر سنجش اشعه رادیواکتیو مدل DT-9501 دستگاهی مناسب برای تشخیص و اندازه گیری اشعه های α ، β ، γ و اشعه x می باشد. به طوریکه اندازه گیری نرخ تابش در محدوده ۰٫۰۱μSv/hتا ۱۰۰۰μSv/h است . همچنین این مدل DT-9501 دارای حافظه داخلی به منظور ثبت و ذخیره اطلاعات حاصل از اندازه گیری می باشد که می توان پس از اندازه گیری نتایج حاصل زا از طریق اتصال بلوتوث به کامپیوتر منتقل کرد و آن ها را مورد ارزیابی و و آنالیز توسط کامپیوتر قرار داد . علاوه بر این می توانید هر یک از پارامتر های α ، β ، γ و x را انتخاب کنید و نتیجه اندازه گیری را بر روی صفحه نمایشگر LCD چندگانه دستگاه مشاهده کنید.

مشخصات فنی اسکنر سنجش اشعه رادیواکتیو سم مدل CEM DT-9501 :

 • دارای میزان تابش در محدوده : ۰٫۰۱μSv/h تا ۱۰۰۰μSv/h
 • دارای میزان برانگیزش در محدوده : ۰ تا ۳۰۰۰۰ cpm و ۰ تا ۵۰۰۰ cps
 • دارای تجمع تابش در محدوده : ۰٫۰۰۱μSv تا ۹۹۹۹ Sv
 • دارای انباشت برانگیزش در محدوده : ۰ تا ۹۹۹۹
 • دارای محدوده حساسیت اشعه α در بازه : ۴MeV
 • دارای محدوده حساسیت اشعه β در بازه : ۰٫۲MeV
 • دارای محدوده حساسیت اشعه γ و x در بازه : ۰٫۰۲MeV
 • دارای صفحه نمایش بزرگ LCD دوگانه
 • دارای کلید انتخاب هر یک از α ، β ، γ و x
 • دارای حافظه داخلی با ظرفیت ذخیره ۲۰۰۰ داده
 • امکان اتصال به کامپیوتر از طریق بلوتوث

رمضانزاده ارش :
یکسالی هست خریدم خوبه

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.