مولتی متر دیجیتال هیوکی 3805-50 Digital Multimeter 3805-50 HIOKI

برند : HIOKI/JAPAN دسته بندی: مولتی متر دیجیتال
5 از 3 رای

کد محصول : 42234839

شرح مختصر

مولتی متر دیجیتال هیوکی 3805-50 یکی از مدل های حرفه ای مولتی متر است که قابلیت اندازه گیری به صورت True Rms و قابلیت اندازه گیری ولتاژ و جریان در حد میلی ولت و میکرو آمپر را داراست. بسیار مناسب برای اندازه گیری های الکترونیکی است. این مولتی متر با گارد محافظ لاستیکی بسیار مستحکم و مقاوم بوده و می تواند پارامتر هایی همچون اندازه گیری اختلاف دما، محاسبه مقادیر مینیمم، ماکزیمم و میانگین را انجام دهد. آموزش رایگان به همراه دوسال گارانتی را از شرکت تجهیزات بین المللی بهروز بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

مولتی متر دیجیتال هیوکی 3805-50

Digital Multimeter 3805-50 HIOKI

مولتی متر دیجیتال مدل 3805-50 یکی از مدل های حرفه ای مولتی متر است که قابلیت اندازه گیری به صورت True Rms و قابلیت اندازه گیری ولتاژ و جریان در حد میلی ولت و میکرو آمپر را داراست. بسیار مناسب برای اندازه گیری های الکترونیکی است. این مولتی متر با گارد محافظ لاستیکی بسیار مستحکم و مقاوم بوده و می تواند پارامتر هایی همچون اندازه گیری اختلاف دما، محاسبه مقادیر مینیمم، ماکزیمم و میانگین را انجام دهد.

مشخصات فنی دستگاه:

 • دامنه ولتاژ متناوب از 999.9 میلی‌ ولت تا 999.9 ولت
 • دامنه جريان متناوب 400.0 میکروآمپر تا 10.00 آمپر
 • دامنه ولتاژ مستقیم 999.9 میلی‌ولت تا 999.9 ولت
 • دامنه جريان مستقیم 400.0 میکروآمپر تا 10.00 آمپر
 • مقاومت 400.0 اهم تا 40.00 مگا اهم
 • قابلیت اندازه گیری دما از -40 تا 850 درجه سانتی گراد
 • قابلیت نمایش مقادیر ماکزیمم، مینیمم و میانگین

توضیحات بیشتر:

آوومتر یا مولتی‌متر دستگاهی است برای مشاهده و اندازه گیری چندین کمیت الکتریکی از قبیل ولتاژ یا اختلاف پتانسیل و امپراژ یا جریان و مقاومت الکتریکی و تست قطعی قطعات و .... می‌توان با آن سلامت قطعات مانند دیود و ... و مشخصات یک قطعه را ارزیابی کرد. مولتی‌مترها در دو نوع آنالوگ و دیجیتال و مولتی فانکشن دار و ترکیبی وجود دارند.
نوع دیجیتال آن برای مصارف گوناگونی طراحی می‌شود، که به وسیله یک سلکتور مدور که وسط دستگاه است و بین کمیت‌های الکتریکی می‌تواند بر حسب نیاز گردش نماید، قدرت انتخاب را برای استفاده از آن  به کاربر می دهد. تجهیزات اندازه گیری و ابزار آلات دقیق بهروز با وجود کارشناسان و تیم مجرب پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شماست. 

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه دیجیتال
نوع کاربری قابل حمل
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری جریان AC 10 A
رنج اندازه گیری جریان DC 10 A
رنج اندازه گیری ولتاژ AC 1000 V
رنج اندازه گیری ولتاژ DC 1000 V
رنج اندازه گیری فرکانس 1Hz - 50kHz
رنج اندازه گیری مقاومت 400Ω - 40MΩ
رنج اندازه گیری خازن 1nf - 1µF
قابلیت ها
اندازه گیری دما -40 to 650 °C
قابلیت تست
قابلیت نمایش MIN - MAX - Relative Mode
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر USB
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه Single 9V Battery
نرم افزار

 • اندازه گیری دما و فرکانس
 • اتورنج
 • نمایش مقادیر ماکزیمم، مینیمم و میانگین 

 • فاقد True RMS
 • عدم اتصال به کامپیوتر 

مبین :
این دستگاه از نظر قیمت بسیار قیمت بالا و کیفیت بالایی داره

مهران عطایی :
دستگاه خوبیه اما قیمتش بالاس

frzn.mhtshm :
slm kheili mofid va karbordi va Qeymat monaseb tar az baqie tunestam azatun tahie konam. Mamnoon

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.