سلام خوش آمديد ورود به سايت   عضويت در سايت     فارسی  |  english


  0        تعداد نظرات : 8          امتیاز:0/5

لرزش سنج

  • removeClass
لرزش سنج لوترون مدل Lutron BVB-8207SD لرزش سنج لوترون مدل Lutron BVB-8207SD با داشتن چهار کانال اندازه گیری مجزا میتواند به راحتی از قسمت های مختلف یک دستگاه نمونه برداری انجام دهد و با قابلیت ذخیره سازی هم زمان اطلاعات بر روی کارت حافظه گزارشی کامل و جامع در خصوص نحوه عملکرد دستگاه بدهد. این لرزش سنج با رنج فرکانسی گسترده و دقت بالا میتواند با اندازه گیری میزان لرزش گزارشی در خصوص صحت عملکرد دستکاه ، میزان لقی و یا انحراف قطعات محرک را به کاربر بدهد.
لرزش سنج لوترون مدل Lutron VB-8220 لرزش سنج لوترون مدل Lutron VB-8220 با سنسور مغناطیسی می تواند مقدار جابجایی2mm(p-p) ، سرعت 200mm/s و شتاب 200m/s2 را با دقت بالا اندازه گیری کند . این دستگاه با رنج فرکانسی گسترده می تواند با اندازه گیری سطح ارتعاشات از وضعیت کلی انواع ماشین ها میزان انحراف و لقی قطعات گزارشی کلی بدهد.
لرزش سنج UT311 جهت سنجش شدت ارتعاش و جابه جائی قطعات و ماشینهای دوار می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج ، ویبرومتر مونارچ مدل MONARCH Examiner1000 مبتنی بر برنامه های تعمیر و نگهداری تجهیزات طراحی شده است.این دستگاه برای شروع یک برنامه تعمیرات پیش بینانه یا برای اضافه شدن به یک برنامه موجود سطح جهانی تعمیرات همراه با جمع کننده دیتاهای FFT و نرم افزار انالایز مناسب است.
این دستگاه قابلیت اندازه گیری میزان لرزش را برای بررسی لرزش تجهیزات در صنعت را داراست. دستگاه مذکور از بهترین مواد اولیه ساخته شده و در آزمون های کیفیت مختلف بررشی شده وزن کم ، کیفیت قابل حمل مستحکم و کاربری ساده، این دستگاه را به دستگاهی مناسب در هر زمان و مکانی ساخته است.
لرزش سنج ، ویبرومتر اکستچ EXTECH VB450 یا ارتعاش سنج یا ویبرومتر دستگاهی قابل حمل می باشد و برای اندازه گیری شتاب و سرعت ماشین های صنعتی و ...مورد استفاده قرار می گیرد. نامهای دیگر آن شتاب سنج و جابجایی سنج نیز می باشد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج ، ویبرومتر بنتچ مدل BENETECH GM63B از این دستگاه برای اندازه گیری میزان لرزش اجسام استفاده می شود و شرکت بهروز به عنوان عامل خرید و فروش این لرزش سنج ها و سایر تجهیزات اندازه گیری با کمترین قیمت در ایران آماده خدمت رسانی به مهندسان عزیز کشور می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج فلوک 810 پیشرفته ترین ابزار عیب یابی مکانیکی تیم های تعمیر و نگه داری که توانایی پاسخگویی به تمامی نیاز های حال حاضر را دارد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج ، ارتعاش سنج Fluke 805 قابل اعتماد و راهی دقیق برای چک کردن بلبرینگ ها و ارتعاشات کلی است. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه ارتعاش سنج مدل TV310 با قابلیت تشخیص سریع شکست در موتور فن الکتریک ، پمپ ،کمپرسور هوا ،ماشین ابزار و... قابلیت آنالیز شتاب ،سرعت و جابجایی را دارد. این دستگاه به صورت پراب مجزا مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج UT315 جهت سنجش شدت ارتعاش و جابه جائی قطعات و ماشینهای دوار می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج یونیتی UNI-T UT312 دستگاهی است قابل حمل از برند یونیتی که برند بسیار شناخته شده ای در جهان می باشد .این دستگاه میزان لرزش یا ارتعاش را مشخص می کند. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج ، ویبرومتر بستون BESTONE Vibration Meter VM-6360 دستگاهی با قابلیت های فراوان برای اندازه گیری پارامترهای متفاوت از جمله : شتاب ، سرعت لرزش ، شدت ، ارتعاش و غیره می باشد.همچنین خرید و فروش این دستگاه با کمترین قیمت و انحصاری ترین قیمت در شرکت بهروز ، بزرگترین مرکز پخش انواع این تجهیزات در ایران به فرو ش می رسد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
لرزش سنج ، ویبرومتر بستون BESTONE Vibration Meter VM-6320 دستگاهی با قابلیت های فراوان برای اندازه گیری پارامترهای متفاوت از جمله : شتاب ، سرعت لرزش ، شدت ، ارتعاش و غیره می باشد.همچنین خرید و فروش این دستگاه با کمترین قیمت و انحصاری ترین قیمت در شرکت بهروز ، بزرگترین مرکز پخش انواع این تجهیزات در ایران به فرو ش می رسد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج VM-6310 و یا همان يبرومتر نيز می توان میزان معیار های لرزش ، ارتعاش ، شتاب ، سرعت و ... را اندازه گیری نمود . مناسبترین قیمت را ازما بخواهید.
دستگاه اندازه گیری میزان لرزش ، لرزش سنج قلمی بستون BESTONE AR63C يا جابجايي يا شتاب سنج كه از برند بستون می باشد میزان لرزش اجسام را محاسبه می کند. لیست قیمت لرزش سنج ، قیمت جابجایی سنج ، قیمت ارتعاش سنج ، قیمت شتاب سنج در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ، مرکز فروش لرزش سنج و ویبرومتر در ایران موجود می باشد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج اکستک Extech VB300 که به صورت USB می باشد و سه محوره می باشد همچنین دیگر ویژگی این محصول دیتالاگر بودن آن می باشد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج اکستچ Extech VB500 يا جابجايي يا شتاب سنج كه با اصطلاح ويبرومتر نير در بازار معروف است. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج اکستچ Extech SDL800 که میزان ارتعاش را مشخص می کند به صورت دیتالاگر می باشد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج PVB-820 یا به اصطلاح ويبرومتر،میزان ویبره یا ارتعاش قطعات و ماشینها را نشان می دهد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج لوترون Lutron VB-8213 همانطور که از اسم آن مشخص است میزان شدت لرزش را نشان می دهد که پارامترهای دیگر را اندازه گیری می نماید. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج لوترون LUTRON VT-8204 که میزان جابه جایی و شدت آن را مشخص می کند. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
دستگاه لرزش سنج ویبریشن متر VB-8203 میزان شدت لرزش در قطعات و ماشین دوار و ... را دارد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید. مناسبترین قیمت را ازما بخواهیدتمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت بهروز، نماینده فروش محصولات و تجهیزات ابزار دقیق در ایران، می باشد. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

مرکز تخصصی طراحی سایت سینام - بهینه سازی سایت (سئو): ایرسئو