مولتی متر دیجیتال یونیتی UT195E Digital Multimeter UT195E UNI-T

برند : UNI-T/CHINA دسته بندی: مولتی متر دیجیتال
5 از 2 رای

کد محصول : 42444860

شرح مختصر

مولتی متر دیجیتال یونیتی UT195E یک مولتی متر حرفه ای و با قابلیت اندازه گیری جریان و ولتاژ به هر دو شکل AC/DC می باشد. دارای یک بدنه مستحکم و IP65 بوده و از سری کاملترین مولتی متر های برند یونیتی می باشد. آموزش رایگان به همراه دوسال گارانتی را از شرکت تجهیزات بین المللی بهروز بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

مولتی متر دیجیتال یونیتی UT195E

Digital Multimeter UT195E UNI-T

مولتی متر یونیتی مدل UT195E یک مولتی متر حرفه ای و با قابلیت اندازه گیری جریان و ولتاژ به هر دو شکل AC/DC می باشد . قابلیت های بالای این مدل مولتی متر یونیتی در اندازه گیری پارامتر های مختلف با دقت بالا سبب شده است تا به عنوان یک مولتی متر حرفه ای و پرکاربرد در بازار عرضه شود. امکان اندازه گیری پارامتر های مختلف مانند : مقدار مقاومت، ظرفیت خازن، فرکانس، تست دیود و تست پیوستگی مدار از ویژگی های این محصول است. قابلیت اندازه گیری در محدوده خودکار یا دستی، راحتی در عملکرد را برای کاربر خود فراهم کرده است. یک ویژگی بارز این مولتی متر دارا بودن درجه حفاظتی IP65 می باشد که امکان ضد ضربه بودن در صورت افتادن از فاصله ۲ متری را برای این مدل مولتی متر یونیتی UT195E فراهم کرده است .

مشخصات فنی دستگاه:

 • امکان اندازه گیری جریان به دو صورت AC/DC در محدوده : ۶۰۰٫۰µA ~ 20A
 • امکان اندازه گیری ولتاژ به صورت DC در محدوده : ۶۰۰mV ~ 1000V
 • امکان اندازه گیری ولتاژ به صورت AC در محدوده : ۶۰۰mV ~ 750V
 • امکان اندازه گیری مقاومت در محدوده : ۶۰۰٫۰Ω ~ ۶۰٫۰۰MΩ
 • امکان اندازه گیری ظرفیت خازنی در محدوده : ۶٫۰۰۰nF ~ 60.00mF
 • امکان اندازه گیری فرکانس در محدوده : ۶۰٫۰۰Hz ~ 10.00MHz
 • امکان انجام تست دیود و تست پیوستگی مدار
 • امکان نمایش داده ها تا ۶۰۰۰ مقدار
 • امکان اندازه گیری مقادیر مختلف بر حسب True RMS
 • امکان اندازه گیری و نمایش مقادیر حداقل/حداکثر
 • امکان عملکرد صحیح دستگاه در شرایط دمایی تا ۴۰ºC
 • دارای محدوده خودکار و دستی

توضیحات بیشتر:

آوومتر یا مولتی‌متر دستگاهی است برای مشاهده و اندازه گیری چندین کمیت الکتریکی از قبیل ولتاژ یا اختلاف پتانسیل و امپراژ یا جریان و مقاومت الکتریکی و تست قطعی قطعات و .... می‌توان با آن سلامت قطعات مانند دیود و ... و مشخصات یک قطعه را ارزیابی کرد. مولتی‌مترها در دو نوع آنالوگ و دیجیتال و مولتی فانکشن دار و ترکیبی وجود دارند.
نوع دیجیتال آن برای مصارف گوناگونی طراحی می‌شود، که به وسیله یک سلکتور مدور که وسط دستگاه است و بین کمیت‌های الکتریکی می‌تواند بر حسب نیاز گردش نماید، قدرت انتخاب را برای استفاده از آن  به کاربر می دهد. تجهیزات اندازه گیری و ابزار آلات دقیق بهروز با وجود کارشناسان و تیم مجرب پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شماست. 

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه
نوع کاربری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری جریان AC 600uA - 20A
رنج اندازه گیری جریان DC 600uA - 20A
رنج اندازه گیری ولتاژ AC 600mV- 750V
رنج اندازه گیری ولتاژ DC 600mV- 1000V
رنج اندازه گیری فرکانس 60Hz - 20MHz
رنج اندازه گیری مقاومت 600Ω - 60MΩ
رنج اندازه گیری خازن 6nF - 60mF
قابلیت ها
اندازه گیری دما
قابلیت تست تست دیود - تست پیوستگی
قابلیت نمایش
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

 • True RMS
 • اتورنج
 • دارای LOZ 

 • قیمت بالا

خلیل فراتی پور :
این مولتی متر کیفیت عالی من از نظرکیفیتی این دستگاه رو تایید میکنم

:
قیمت عالی گیفیت مناسب
دستگاه خوب

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.