مولتی متر دیجیتال یونیتی مدل UNI-T UT195E Digital Multimeter UT195E UNI-T

برند : UNI-T/CHINA دسته بندی: مولتی متر دیجیتال
5 از 1 رای

کد محصول : 42444860

شرح مختصر

مولتی متر دیجیتال یونیتی مدل UNI-T UT195E یک مولتی متر حرفه ای و با قابلیت اندازه گیری جریان و ولتاژ به هر دو شکل AC/DC می باشد. آموزش رایگان به همراه دوسال گارانتی را از شرکت تجهیزات بین المللی بهروز بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

مولتی متر یونیتی مدل UNI-T UT195E
Digital Multimeter UT195E UNI-T
 
مولتی متر یونیتی مدل UT195E یک مولتی متر حرفه ای و با قابلیت اندازه گیری جریان و ولتاژ به هر دو شکل AC/DC می باشد . قابلیت های بالای این مدل مولتی متر یونیتی در اندازه گیری پارامتر های مختلف با دقت بالا سبب شده است تا به عنوان یک مولتی متر حرفه ای و پرکاربرد در بازار عرضه شود . امکان اندازه گیری پارامتر های مختلف مانند : مقدار مقاومت ، ظرفیت خازن ، فرکانس ، تست دیود و تست پیوستگی مدار از ویژگی های این محصول است . قابلیت اندازه گیری در محدوده خودکار یا دستی راحتی در عملکرد را برای کاربر خود فراهم کرده است . یک ویژگی بارز این مولتی متر دارا بودن درجه حفاظتی IP65 می باشد که امکان ضدضربه بودن در صورت افتادن از فاصله ۲ متری را برای این مدل مولتی متر یونیتی UT195E فراهم کرده است .
 
مشخصات فنی دستگاه:
 • امکان اندازه گیری جریان به دو صورت AC/DC در محدوده : ۶۰۰٫۰µA ~ 20A
 • امکان اندازه گیری ولتاژ به صورت DC در محدوده : ۶۰۰mV ~ 1000V
 • امکان اندازه گیری ولتاژ به صورت AC در محدوده : ۶۰۰mV ~ 750V
 • امکان اندازه گیری مقاومت در محدوده : ۶۰۰٫۰Ω ~ ۶۰٫۰۰MΩ
 • امکان اندازه گیری ظرفیت خازنی در محدوده : ۶٫۰۰۰nF ~ 60.00mF
 • امکان اندازه گیری فرکانس در محدوده : ۶۰٫۰۰Hz ~ 10.00MHz
 • امکان انجام تست دیود و تست پیوستگی مدار
 • امکان نمایش داده ها تا ۶۰۰۰ مقدار
 • امکان اندازه گیری مقادیر مختلف بر حسب True RMS
 • امکان اندازه گیری و نمایش مقادیر حداقل/حداکثر
 • امکان عملکرد صحیح دستگاه در شرایط دمایی تا ۴۰ºC
 • دارای محدوده خودکار و دستی

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه
نوع کاربری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری جریان AC 600uA - 20A
رنج اندازه گیری جریان DC 600uA - 20A
رنج اندازه گیری ولتاژ AC 600mV- 750V
رنج اندازه گیری ولتاژ DC 600mV- 1000V
رنج اندازه گیری فرکانس 60Hz - 20MHz
رنج اندازه گیری مقاومت 600Ω - 60MΩ
رنج اندازه گیری خازن 6nF - 60mF
قابلیت ها
اندازه گیری دما
قابلیت تست تست دیود - تست پیوستگی
قابلیت نمایش
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

:
قیمت عالی گیفیت مناسب
دستگاه خوب

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.