تستر EC خاک

تستر EC خاک یا اندازه گيری هدايت الكتريكی(Electrical Conductivity) به طور غير مستقیم ميزان املاح محلول خاك را مشخص می كند و به روش های صحرايی و آزمايشگاهی تعيين می شود و واحد آن dS/m  يا mmoh/cm است. قابليت هدايت الكتريكی محلول خاك، متناسب با غلظت يون ها در محلول خاك می باشد به نحوی كه هرچه غلظت يون ها در يك محلول خاك بيشتر باشد EC آن نيز بيشتر خواهد بود. برای اندازه گیری ec مناسب خاک و همچنین ec مناسب آب کشاورزی، نوع مرغوبی از هدایت سنج خاک با برند HANNA وجود دارد که شرکت تجهیزات اندازه گیری بهروز نمایندگی فروش آن را بر عهده دارد و می توانید همین حالا اطلاعات تکمیلی را از طریق تماس با شماره ی 05131774 دریافت نمایید.
اندازه گيری قابليت هدايت الكتريكی بر اين اساس است كه مقاومت الكتريكی بين دو الكترود موازی كه در داخل عصاره فرو می نماييم اندازه می گيريم، در چنين سيستمی محلول ما بين الكترود در حكم يك هادی الكتريكی عمل نموده و قوانين فيزيكی مربوطه در مورد آن قابل اجراست. مقدار املاح محلول در خاك را معمولاً توسط اندازه گيری قابليت هدايت الكتريكی عصاره از آن خاك تعيين می نمايند. اساس كار اين است كه آب خالص، يك هادی الكتريكی بسيار ضعيف می باشد، در صورتی كه آب حاوی املاح تجزيه شده ( املاحی كه به طور عادی در خاك وجود دارند ) جريان را متناسب با مقدار نمك موجود در خاك هدايت می نمايد.
EC را هدایت الکتریکی یا میزان شوری آب نیز می نامند. EC به میزان املاح موجود در آب بستگی دارد، که هرچقدر این املاح بیشتر باشد، EC یا شوری افزایش می یابد.
تستر EC مستقیم خاک HI98331 Soil Test™ یک دستگاه تست EC مستقیم خاک که بسیار مقاوم، ضد آب و درعین حال اندازه ی آن جیبی است و به آسانی قابل حمل است که این ویژگی کار را برای کشاورزان و محققین عزیزی که می خواهند علت شوری خاک زعفران را بفهمند بسیار آسان نموده است. دیگر ویژگی این تستر، بالا بودن دقت اندازه گیری و سرعت آن و داشتن روکش استیل ضد زنگ است که قابلیت اندازه گیری مستقیم EC در خاک را فراهم می آورد و شما می توانید این دستگاه مناسب جهت اندازه گیری ای سی خاک، یا ای سی مناسب آب کشاورزی یا ec مناسب آب آبیاری را از شرکت بین المللی بهروز به عنوان شرکت پیشرو در تهیه و تامین تجهیزات اندازه گیری در ایران خریداری نمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018