سنسور خلاء | وکیوم

 
اصطلاح خلاء اغلب به اشتباه درک می شود. در نتیجه، هنگام بحث در مورد اندازه گیری فشار و انتخاب مبدل های فشار، معمولاً از آن به اشتباه استفاده میشود. فشار عبارت است از اعمال نیرو بر یک جسم. با این حال، بسته به کاربرد، فشار را می توان به روش های مختلفی اندازه گیری کرد.
فشار خلاء
فشار سنج
فشار مطلق
فشار دیفرانسیل
فشار خلاء
طبق تعریف، خلاء فضایی است که تا حدی (تا بالاترین درجه ممکن که باعث خرابی نشود) توسط وسایل مصنوعی (مانند پمپ هوا) تخلیه می شود. این تعریف به خلاء اشاره دارد. به طور دقیق تر، آنچه اندازه گیری میشود، میزان فشار منفی در حجمی از فضا است که ناشی از عدم وجود هوا نسبت به جو است. هنگامی که نوبت به انتخاب یک گیج خلاء می رسد، درک کاربرد و اندازه گیری فشار خلاء مورد نیاز برای انتخاب صحیح بسیار مهم است. گیج های خلاء را می توان به گیج های دیجیتال یا آنالوگ دسته بندی کرد. گیج های دیحیتال دارای حسگر الکترونیکی هستند که فشار اندازه گیری شده را به شکل سیگنال اندازه گیری آنالوگ یا یک مقدار عددی از طریق یک رابط دیجیتال استاندارد نشان می دهند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018