سنسور خلاء | وکیوم

 
اصطلاح خلاء اغلب به اشتباه درک می شود. در نتیجه، هنگام بحث در مورد اندازه گیری فشار و انتخاب مبدل های فشار، معمولاً از آن به اشتباه استفاده میشود. فشار عبارت است از اعمال نیرو بر یک جسم. با این حال، بسته به کاربرد، فشار را می توان به روش های مختلفی اندازه گیری کرد.
فشار خلاء
فشار سنج
فشار مطلق
فشار دیفرانسیل
فشار خلاء
طبق تعریف، خلاء فضایی است که تا حدی (تا بالاترین درجه ممکن که باعث خرابی نشود) توسط وسایل مصنوعی (مانند پمپ هوا) تخلیه می شود. این تعریف به خلاء اشاره دارد. به طور دقیق تر، آنچه اندازه گیری میشود، میزان فشار منفی در حجمی از فضا است که ناشی از عدم وجود هوا نسبت به جو است. هنگامی که نوبت به انتخاب یک گیج خلاء می رسد، درک کاربرد و اندازه گیری فشار خلاء مورد نیاز برای انتخاب صحیح بسیار مهم است. گیج های خلاء را می توان به گیج های دیجیتال یا آنالوگ دسته بندی کرد. گیج های دیحیتال دارای حسگر الکترونیکی هستند که فشار اندازه گیری شده را به شکل سیگنال اندازه گیری آنالوگ یا یک مقدار عددی از طریق یک رابط دیجیتال استاندارد نشان می دهند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی