سطح سنج | سنسور سطح التراسونیک

سنسورهای سطح اولتراسونیک نوعی حسگر سطح پیوسته بدون تماس هستند. که از انرژی صوتی برای تعیین سطح رسانه در یک کشتی استفاده می کنند. یک مبدل اولتراسونیک بر روی سطح بالای رگ به سمت پایین نصب شده است. مبدل پالس های اولتراسونیک را در محدوده کیلوهرتز تولید می کند و سیگنال صوتی را به سمت پایین و به سمت سطح مایع در مخزن هدایت می کند. زمان عبور یا زمان پرواز (TOF) اندازه‌گیری می‌شود، که مدت زمانی است که طول می‌کشد تا سیگنال ساطع شده توسط مبدل از سطح رسانه منعکس شود و به عقب برگردد تا توسط مبدل ثبت شود. سپس می توان از این زمان برای تعیین سطح رسانه در مخزن استفاده کرد. صدا در هوا با سرعت 60 درجه فارنهایت با سرعت 1115 فوت در ثانیه حرکت می کند. بنابراین زمان انتقال در حدود میلی ثانیه در هر فوت است.
سرعت انرژی صوتی به تعدادی از عوامل مانند مخلوط گاز خاصی که در مخزن بالاتر از سطح محیط وجود دارد. و همچنین به دما  نیز بستگی دارد. سنسورهای سطح اولتراسونیک در مواردی که اندازه گیری فشار اتمسفر هوا یا نیتروژن انجام می شود استفاده می شود.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018