لول سنج | سنسور سطح مغناطیسی

 
سطح سنج های مغناطیسی بر اساس اصل تماسی کار می کنند، بنابراین سطح در محفظه اندازه گیری با سطح ظرف یکسان خواهد بود. محفظه اندازه گیری دارای یک شناور است که داخل آن یک آهنربا وجود دارد. شناور با آهنربا روی محیط شناور می شود و آهنربا در شناور فلپ های ریل نشانگر را می چرخاند. هر پله در ریل نشانگر دارای یک آهنربای دائمی است که باعث می شود این سطح سنج تحت تأثیر شوک، ارتعاش و دمای بالا قرار نگیرد. همچنین رطوبت و / یا محیط تهاجمی ایراد و اشکالی برای عملکرد این سطح سنج نباشد. از آنجایی که اصل کار نشانگر سطح مغناطیسی بر تعامل بین آهنرباها متکی است، این ابزار اندازه گیری سطح نیازی به منبع انرژی ندارند. آنها همچنین تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند. یک مزیت اضافی: نیروی مغناطیسی نشانگر می تواند بر روی کلیدهای اختیاری یا فرستنده های نصب شده در خارج از محفظه تأثیر بگذارد. پرچم های رنگی به راحتی قابل مشاهده هستند، حتی از راه دور، و برای خواندن دقیق با یک مقیاس جفت می شوند. همانطور که برای هر سطح ابزار دقیق، اندازه و مواد شناور با توجه به رسانه، دما، فشار، و چگالی محیط فرآیند انتخاب می شود.
هنگامی که سطح سنج مغناطیسی با سوئیچ های مغناطیسی نصب می شود، امکان دریافت سیگنال وجود دارد. با سوئیچ های بیشتر می توانید یک کنترل پمپ (پمپ روشن/خاموش) و/یا یک آلارم بالا/پایین ایجاد کنید. در کنار یا به جای سوئیچ های سطح می توان یک فرستنده ریدچین نصب کرد، این زنجیره رید دارای سیگنال خروجی استاندارد  4 - 20 میلی آمپر است.

کاربردهای سنسور سطح مغناطیسی چیست؟

  • ایستگاه های برق
  • صنایع شیمیایی، پتروشیمی و فراساحل
  • صنعت محیط زیست
  • صنایع غذایی و آشامیدنی
  • کشتی سازی، مهندسی
  • داروخانه و تصفیه آب
  • درمان ضایعات

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018