فلومتر توربینی | FT

 
فلومترهای توربین با استفاده از انرژی سیال عبوری برای حرکت روتور در داخل آب یا سایر سیالات عبوری کارمی کنند. بر روی این روتور تیغه هایی وجود دارد که به گونه ای زاویه دارند تا از سیال برای ایجاد چرخش استفاده کنند. و روتور را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت حرکت دهند. تیغه های روتور به میله ای متصل می شوند که با استفاده از یاتاقان ها قادر به چرخش است. هرچه سیال سریعتر در جریان سنج توربین حرکت کند، پره های روتور سریعتر می چرخند و در نتیجه میله سریعتر می چرخد. بصورت خیلی ساده میتوانیم بگوییم، یک فلومتر توربین فقط یک پروانه در یک لوله است. مهمترین چیز این است که توربین آزادانه حرکت کند. حرکت توربین رابطه مستقیم با قدرت دبی سیال دارد.  به همین دلیل است که فلومتر توربینی به عنوان یکی از دقیق ترین ابزار اندازه گیری به شمار می رود. اجزای کلیدی در یک فلومتر توربین، لوله یا "بدنه" واحد، روتور و تکیه گاه، و مبدل مغناطیسی است که سرعت مایع را اندازه گیری می کند. اگر بر روی این فلومتر توربینی یک ترانسمیتر برای کنترل شیرهای ورودی یا خروجی سیال نصب شود می توان گفت حالا یک فلوترانسمیتر توربینی داریم که با فیدبک سیگنال دبی داخل لوله می توان فرآیند پردازش و کنترل سیال را به راحتی انجام داد .
هزینه ساخت فلومترهای توربین در واقع نسبتاً پایین است. این بدان معنی است که هزینه در محل فروش پایین است. فلومتر توربین می تواند سیالات تمیز را که ویسکوزیته پایینی دارند (مانند آب) به راحتی جابجا کند و خطر خرابی یا مشکل بسیار پایینی دارند. فلومترهای توربین را می توان با سایر سیالات با ویسکوزیته پایین نیز استفاده کرد، اما در صورت استفاده از سیال ویسکوزیته تر، سرعت خرابی یا مشکلات افزایش می یابد. با استفاده از مایعات مناسب، سیستم بسیار قابل اعتمادی هستند. آنها طراحی ساده ای هستند که درک آن آسان است و در نتیجه نگهداری و کارکرد آن دشوار نیست. عملکرد خوبی دارند و نصب و راه اندازی آسانی دارند.اگر نصب با دقت و به درستی انجام نشود، ممکن است مشکلاتی رخ دهد و برای اطمینان از صحت کالیبراسیون نیاز به بررسی مکرر دارد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی