فلومتر توربینی | FT

 
فلومترهای توربین با استفاده از انرژی سیال عبوری برای حرکت روتور در داخل آب یا سایر سیالات عبوری کارمی کنند. بر روی این روتور تیغه هایی وجود دارد که به گونه ای زاویه دارند تا از سیال برای ایجاد چرخش استفاده کنند. و روتور را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت حرکت دهند. تیغه های روتور به میله ای متصل می شوند که با استفاده از یاتاقان ها قادر به چرخش است. هرچه سیال سریعتر در جریان سنج توربین حرکت کند، پره های روتور سریعتر می چرخند و در نتیجه میله سریعتر می چرخد. بصورت خیلی ساده میتوانیم بگوییم، یک فلومتر توربین فقط یک پروانه در یک لوله است. مهمترین چیز این است که توربین آزادانه حرکت کند. حرکت توربین رابطه مستقیم با قدرت دبی سیال دارد.  به همین دلیل است که فلومتر توربینی به عنوان یکی از دقیق ترین ابزار اندازه گیری به شمار می رود. اجزای کلیدی در یک فلومتر توربین، لوله یا "بدنه" واحد، روتور و تکیه گاه، و مبدل مغناطیسی است که سرعت مایع را اندازه گیری می کند. اگر بر روی این فلومتر توربینی یک ترانسمیتر برای کنترل شیرهای ورودی یا خروجی سیال نصب شود می توان گفت حالا یک فلوترانسمیتر توربینی داریم که با فیدبک سیگنال دبی داخل لوله می توان فرآیند پردازش و کنترل سیال را به راحتی انجام داد .
هزینه ساخت فلومترهای توربین در واقع نسبتاً پایین است. این بدان معنی است که هزینه در محل فروش پایین است. فلومتر توربین می تواند سیالات تمیز را که ویسکوزیته پایینی دارند (مانند آب) به راحتی جابجا کند و خطر خرابی یا مشکل بسیار پایینی دارند. فلومترهای توربین را می توان با سایر سیالات با ویسکوزیته پایین نیز استفاده کرد، اما در صورت استفاده از سیال ویسکوزیته تر، سرعت خرابی یا مشکلات افزایش می یابد. با استفاده از مایعات مناسب، سیستم بسیار قابل اعتمادی هستند. آنها طراحی ساده ای هستند که درک آن آسان است و در نتیجه نگهداری و کارکرد آن دشوار نیست. عملکرد خوبی دارند و نصب و راه اندازی آسانی دارند.اگر نصب با دقت و به درستی انجام نشود، ممکن است مشکلاتی رخ دهد و برای اطمینان از صحت کالیبراسیون نیاز به بررسی مکرر دارد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018