فلومتر ورتکس | FT

فلومتر ورتکس یا گردابی براساس اصل ایجاد گرداب و سنجش این گردابه ها کار میکند . اصل گردابه شرح میدهد زمانی که یک جسم جلوی یک سیال قرار بگیرد در دوطرف این جسم گردابه هایی ایجاد می شود که فرکانس ثابتی دارند و با سنجش دامنه این گردابه ها میتوان دبی سیال را تشخیص داد.
از مزایای ایجاد این گردابه ها و سنجش آن میتوان به قرار دادن انواع سنسور در مسیر سیال اشاره کرد و درنتیجه علاوه بر سنجش دبی ، دما و ویسکوزیته سیال را هم اندازه گیری کرد . از مزایای دیگر فلومترهای ورتکس کاربرد گسترده آن برای سنجش دبی انواع سیال گاز و مایع می باشد. فقدان اجزای مکانیکی متحرک نیز ساختاری مستحکم ایجاد میکند که میتواند در برخی از سختترین محیطهای کاربردی مقاوم باشد. زمانی که بر روی این فلومتر ترانسمیتر نصب شود میتوان سیگنال های تولید شده توسط گرداب ها را به مرکز پردازش ارسال کرد و به راحتی انواع فرآیند های کنترلی رو بر روی سیال مورد نظر را انجام داد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018