فلوسوئیچ ترمال | حرارتی

فلو سوییچ حرارتی بر اساس اصل انتقال حرارت ساخته شده است. بدین گونه که فلوسوئیچ حرارتی از دو سنسور دما تشکیل شده است. یک سنسور دما مرجع است و دمای سیالی را که در آن پروب سوئیچ حرارتی غوطه ور شده است اندازه گیری می کند. سنسور دما دوم در نزدیکی یک عنصر گرمایش قرار می گیرد. وقتی که سیال جریان دارد. اختلاف دما بین دو سنسور دما به وجود خواهدآمد. با افزایش سرعت جریان سیال، یک اثر حرارتی به دلیل حرکت سیال از کنار سنسور ایجاد می شود. هرچه سرعت جریان بیشتر باشد، حرارت بیشتر است. کاهش اختلاف دما بین دو سنسور دما نشان می دهد که سرعت جریان از نقطه تنظیم کاربر فراتر رفته است. هنگامی که سرعت جریان کاهش می یابد، حرارت کمتراست که باعث افزایش اختلاف دما می شود. هنگامی که مایع در جریان است، اختلاف دما بین دو سنسور وجود دارد. اختلاف دما با سرعت جریان رابطه معکوس دارد (مایعات با جریان سریع منجر به اختلاف حرارت بیشتر می شوند و بالعکس) و از همین جهت برای تشخیص جریان استفاده می شود. از آنجایی که دستگاه فاقد قطعات متحرک است، هیچگونه فرسودگی و پارگی ندارد و طول عمر بالایی دارد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
فلوسوییچ ویکا مدل FSD-4

فلوسوییچ ویکا مدل FSD-4

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018