کلمپ آمپرمتر DC

کلمپ آمپرمتر DC چگونه کار می کند؟ در کلمپ های DC از اثر هال برای اندازه گیری جریان درون حلقه استفاده می شود، سنسور های اثر هال یا همان Hall Effect بر خلاف ترانس های جریان هم جریان های AC و هم جریان های DC را می توانند اندازه گیری نمایند. این نوع کلمپ ها، دارای دقت بیشتری نسبت به کلمپ های ترانسی هستند. 
نحوه کار کلمپ آمپرمتر DC چیست؟ برای اندازه گیری جریان DC از سنسور اثر هال جهت تشخیص جریان استفاده می شود، زیرا در کلمپ های AC امکان القای الکترو مغناطیسی وجود ندارد. سنسور اثر هال در میان دهانه ترانسفورماتور قرار داده می شود. زمانی که جریان شار مغناطیسی متناسب با جریان AC یا DC اولیه تولید می شود، سنسور اثر هال، شار مغناطیسی را تشخیص داده و خروجی به شکل ولتاژ ارائه می دهد.
سنسور اثر هال چیست؟ این سنسور یک نیمه هادی است. زمانی که جریان اولیه به ترمینال ورودی اعمال می شود، ولتاژی متناسب با جریان اولیه و میدان مغناطیسی ایجاد شده در ترمینال خروجی، تولید می گردد.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
کلمپ آمپرمتر اکستک EXTECH  DC400

کلمپ آمپرمتر اکستک EXTECH DC400

تماس بگیرید
021-33940961-2 
کلمپ امپرمتر DC فلوک مدل a3003 FC

کلمپ امپرمتر DC فلوک مدل a3003 FC

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018