مجله برق و فناوری بهروز

  می دانید فشار هوا یا فشار جو چیست؟

فشار هوا یا فشار جو نیرویی است که در هر نقطه بر حسب وزن ستونی از هوا که در بالای آن نقطه وجود دارد، بر سطح وارد ‏می‌شود. این فشار در سطح آب ها و دریاهای آزاد در حدود ۱ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  پرشر متر (فشار سنج) دیجیتال چه دستگاهيست

در اين دسته فشار سنج ها در حقيقت از يك سنسور حساس از نوع استرين گيج ساخته شده كه به كمك مدار الكترونيكی از نوع پل وتسون می تواند مقادير نيروی وارد شده بر سنسور را به صورت پارامتر الكتريكی و با اسكيل و كاليبره مناسب به فشار نشان دهد.

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  کالیبراتور های فلوک تضمین کننده دقت دستگاه ها

در این متن به بررسی کالیبراتور فلوک یکی از با کیفیت ترین کالیبراتور های بازار می پردازیم. کمپانی آمریکایی فلوک پیشرو در ابزارهای تست الکترونیکی حرفه ای و نرم افزار برای اندازه گیری و نظارت بر وضعیت است. محصولات Fluke به دلیل قابلیت حمل، ایمنی، سهولت استفاده، دقت و کیفیت محصول جز بهترین برند های تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق شناخته شده است.

۱۴۰۱/۹/۲۲  : تاريخ

  کالیبراتور ولتاژ لوپ و جریان فلوک ۷، ۷۸۷

بدون شك، آزمایشگاه كالیبراسیون می تواند دربسیاری از فرآیندهای بیمارستانی نقش عمده های ایفا نماید و ابعاد مختلف مرتبط با تجهیزات پزشكی از جمله تعمیرات، نظارت و بازرسی را متحول سازد.

۱۳۹۳/۲/۲۰  : تاريخ
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی