کیفیت سنج بتن مدل Gauge the quality of concrete EZ Cure Gauge the quality of concrete EZ

برند : دسته بندی: کیفیت سنج بتن

کد محصول : 16172015

شرح مختصر

کیفیت سنج بتن مدل EZ Cure محصول برند Engius مجموعه ای از راه حل های عمل آوری برروی سایت، و یا عمل آوری توسط آزمایشگاه سیلندر بتن را توسط دستگاه کیفیت سنج بتن EZ ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.

قیمت تماس بگیرید

 کیفیت سنج بتن مدل Gauge the quality of concrete EZ Cure
 Gauge the quality of concrete EZ
کیفیت سنج بتن مدل EZ Cure : مجموعه ای از راه حل های عمل آوری بر روی سایت، و یا عمل آوری توسط آزمایشگاه سیلندر بتن را ارائه می دهد.از آنجا که شرایط پخت مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی بر قدرت سیلندر در آب و هوای گرم و سرد داشته باشد، درجه حرارت مناسب پخت برای کنترل کیفیت دقیق و اطمینان بسیار مهم هستند. دستگاه کیفیت سنج بتن EZ را به عنوان راه حل اقتصادی و بالاتر از خط هوشمند این مسئله ارائه نموده است.
از مشخصات دستگاه آزمایشگاه کنترل کیفیت بتن می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  - راه حل کم هزینه
  - کنترل دمای از پیش تعیین شده در 73 ° F
  - به طور خودکار گرم و سرد می شود در صورت نیاز
  - 17 (6x12) سیلندر یا 35 (4x8) سیلندر W / O انباشته
  - ( ساخت و ساز فلزی سبک )195 پوند
  - استاندارد  رنج کاربردی تا 110 ولت
  - ابعاد :  ارتفاع 27 ¾ "، عرض 48، عمق 35"
 جهت دریافت دیتاشیت کالا روی عکس فوق کلیک کنید.
 
 
نام های دیگر دستگاه : آزمایشگاه کیفیت بتن ، دستگاه سنجش کیفیت بتن ، کیفیت سنج بتون ، تستر بتن

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.