رادیوگرافی صنعتی Radiography

برند : MITECH /HONGKONG دسته بندی: رادیوگراف صنعتی

کد محصول : 16362036

شرح مختصر

رادیو گرافی یک ابزار مهم در ارزیابی صنعتی می باشد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

قیمت تماس بگیرید

رادیو گرافی صنعتی یک ابزار مهم در ارزیابی صنعتی می باشد.
این روش مزایای بیشتری نسبت به روشهای دیگری NDE در اختیار اپراتور قرار میدهد . این روش نیز برای خود معایبی نیز دارد که یکی از آن معایب ،اثراتی است که بر روی سلامت اپراتور در هنگام تابش اشعه میگذارد. این اثرات ممکن است به علت قرار گرفتن بلند مدت در معرض اشعه با سطح پایین و یا قرار گرفتن کوتاه مدت در برابر پرتو سطح بالا اتفاق بیفتد .
خطر اصلی در قرار گرفتن مستقیم در برابر تابش اشعه  ابتلا به بیماری سرطان می باشد . میزان خطر بستگی به میزان و طول مدت قرار گرفتن فرد در برابر پرتو و همچنین کدام یک از اعضای بدن بیشتر مورد تابش قرار گرفته است....
 

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.