مولتی متر دیجیتال کلمپی تستو مدل TESTO 770-3 TESTO 770-3 Digital Multimeter

برند : TESTO/GERMANY دسته بندی: مولتی متر دیجیتال
5 از 2 رای

کد محصول : 41794795

شرح مختصر

مولتی متر دیجیتال کلمپی تستو مدل TESTO 770-3

قیمت تماس بگیرید

مولتی متر کلمپی تستو مدل TESTO 770-3
TESTO 770-3 Digital Multimeter
 
مولتی متر کلمپی تستو مدل TESTO 770-3بسیار مناسب برای اندازه گیری مقادیر ولتاژو جریان در مناطقی است که قابلیت دسترسی نداریم و یا بخوهیم از حالت کلمپی استفاده کنیم .این مولتی متر کلمپی قابلیت اندازه گیری اکثر مقادیر برقی را دارد از جمله این مقادیر می توان به ولتاژ AC و DC , جریان AC و DC , مقاومت , خازن و فرکانس نام برد .می توان گفت این مولتی متر کلمپی یک نمونه کامل از دستگاهی است که هر مهندس برق نیازمند آن است این مولتی متر کلمپی می تواند تست دیود را انجام دهد , توانایی تست پیوستگی و یا همان تست اتصال ک.تاه را داراست. همچنین مولتی متر کلمپی TESTO 770-3 به روش True RMS کار می کند .
از ویژگی های جذاب این سری می توان به توانایی سنجش توان لحظه ای مدار اشاره کرد . همچنین این مدل توانایی ارسال اطلاعات به وسیله بلوتوس را بر روی گوشی های هوشمند به کمک نرم افزار testo Smart Probes را داراست . با این تکنولوژی می توانید به راحتی و از راه دور مقادیر را بر روی گوشی هوشمند خود دیده و مقادیر را تحلیل و ذخیره کنید .
 
 
مشخصات فنی دستگاه:
  • توانایی سنجش دما در بازه -۲۰ تا ۵۰۰ درجه سانتی گراد به کمک ترموکوپل نوع k
  • رزولوشن حرارتی ۰٫۲ درجه سانتی گراد
  • توانایی سنجش ولتاژ DC وACاز ۴ تا ۶۰۰ ولت
  • توانایی سنجش جریان DC وACاز ۰٫۱ تا ۴۰۰ آمپر
  • توانایی سنجش مقاومت از ۴۰۰ اهم تا ۴۰ مگا اهم
  • توانایی سنجش خازن از ۵۱٫۲۰ نانو فاراد تا ۱۰۰ میکرو فاراد
  • توانایی سنجش فرکانس از ۹۹٫۹۹ هرتز تا ۹٫۹۹۹ کیلو هرتز
  • توانایی ارتباط با بلوتوث به تلفن های هوشمند

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه
نوع کاربری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری جریان AC
رنج اندازه گیری جریان DC
رنج اندازه گیری ولتاژ AC
رنج اندازه گیری ولتاژ DC
رنج اندازه گیری فرکانس
رنج اندازه گیری مقاومت
رنج اندازه گیری خازن
قابلیت ها
اندازه گیری دما
قابلیت تست
قابلیت نمایش
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

مهران فر :
این دستگاه برای کارخونه جات حرف نداره من خیلی ازش راضیم بسیار عالی بوده

فردین :
خوبه کیفیت
چارامتر هارو با دقت بالا اندازه گیری میکنه

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.