اسپكتروم آنالايزر ديجيتال حافظه دار GW instek GSP-9300B+TG GW instek GSP-9300B+TG

برند : GW INSTEK/TAIWAN دسته بندی: اسپکتروم آنالایزر

کد محصول : 43344951

شرح مختصر

اسپكتروم آنالايزر ديجيتال حافظه دار GW instek GSP-9300B+TG وسیله ای برای آزمایش و بررسی ترکیب طیفی شکل موج سیگنال های الکتریکی،صوتی یا نوری است. آموزش رایگان به همراه ضمانت نامه کتبی را از شرکت بهروز بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

اسپكتروم آنالايزر ديجيتال حافظه دار GW instek GSP-9300B+TG
GW instek GSP-9300B+TG 
 
اسپكتروم آنالايزر ديجيتال حافظه دار + 9KHz ~ 3GHzماژول تراكينگ ژنراتور
Pass / Fail + قابليتUSB Flash + اينچ8/4 رنگيTFT LCD + نمايشگر
+ تقويت كننده + RF Preamplifierاندازه گيري توان + DVI-I Output
886MHz IF Output + خروجيAM/FM/ASK/FSK + دمودولاتور50db Attenuator + تضعيف كننده
( )طبق سفارش6GHz RF Power Sensor + ماژولTopographic وSpectrogram + داراي مد نمايش
( )طبق سفارشGPIB Interface + LAN وUSB وRS-232 از طريقPC + ارتباط بهAuto Set + 
 
امروزه با گسترش فناوری های ارتباطی و افزایش سرعت و ظرفیت توامان، شاهد پررنگ تر شدن مفهوم سیگنال های الکتریکی هستیم. سیگنال الکتریکی که سالیان زیادی از زمانی که به عنوان مفهومی انتزاعی تعریف شد، گذشته است، اکنون نقش اصلی را در پیشرفت های مخابراتی دارد به طوریکه دانشمندان با تمرکز بر روی مشخصات هر سیگنال، سعی در بهبود سرعت و افزایش راندمان سیستم های عموماً مخابراتی دارند. هر پیامی که بصورت الکترونیکی از موقعیتی به موقعیت دیگر ارسال می کنیم درواقع سیگنالی الکتریکی را فعال کرده ایم تا با رفتار خاصِ خود سرعت و ظرفیت مورد نظر ما را نسبت به زمان ارائه دهد. سیگنال های الکتریکی در بستر فرکانسی خود طبقه بندی و جاری می گردند (طیف فرکانس) درست مانند یکصد هزار پروازی که هواپیماهای مختلف در آسمان کره زمین دارند بدون آن که مسیرشان با هم تداخل کند و قادرند تا با سرعت های مختلف کاربردهایی اعم از تفریحی، حمل و نقل عمومی و نیز نظامی را عرضه کنند. ازین رو شناخت مشخصه های رفتاری هر سیگنال، اندازه گیری و تحلیل آن ها برای مقوله هایی همچون نظارتی و یا آزمایشگاهی یک ضرورت مهم است. 

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.