مولتی متر دیجیتال پرتابل گودویل مدل GWINSTEK GDM-350B Digital Multimeter GDM-350B GWINSTEK

برند : GW INSTEK/TAIWAN دسته بندی: مولتی متر دیجیتال
5 از 1 رای

کد محصول : 43444961

شرح مختصر

مولتی متر دیجیتال پرتابل گودویل مدل GWINSTEK GDM-350B. آموزش رایگان به همراه دوسال گارانتی را از شرکت تجهیزات بین المللی بهروز بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

مولتی متر پرتابل دیجیتال گودویل مدل GWINSTEK GDM-350B
Digital Multimeter GDM-350B GWINSTEK
 
این مولتی متر ساده دارای ویژگی های پر کاربردی است که میتواند برای اندازه گیری پارامتر های مختلف الکتریکی و الکترونیکی بسیار مفید باشد. اندازه گیری ولتاژ در حد میلی و اندازه گیری جریان در رنج میکرو و نمایشگر بزرگ از جمله ویژگی های اولیه این مولتی متر است که باعث شده به وسیله ای پر کاربرد برای اندازه گیری پارارمتر های الکتریکی تبدیل شود. از جمله دیگر ویژگی های این مولتی متر میتوان به قابلیت اندازه گیری دما ، تست اتصال کوتاه و دیود و تست hfe را میتوان نام برد.
 
 
مشخصات فنی دستگاه:
  •  مولتی متر دستی 3/5 رقمی
  • اندازه گیری جریان 10A / DC
  •  دیود + دما سنج + تست پیوستگی
  •  تست ترانزیستور

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه دیجیتال
نوع کاربری قابل حمل
وزن 200g
سایز 72*137*35 mm
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری جریان AC
رنج اندازه گیری جریان DC 10A
رنج اندازه گیری ولتاژ AC 250V
رنج اندازه گیری ولتاژ DC 250V
رنج اندازه گیری فرکانس
رنج اندازه گیری مقاومت 20MΩ
رنج اندازه گیری خازن
قابلیت ها
اندازه گیری دما -40℃~1000℃
قابلیت تست تست دیود - تست پیوستگی - تست ترانزیستور
قابلیت نمایش Data Hold
قابلیت خاص hFE Test
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش 3 1/2 digits
نوع تغذیه Single 9V Battery
نرم افزار

بهمن :
دستگاه با کیفیتی هستش
قیمتش مناسبه

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.